Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Döşemealtı Belediyesi’nde AB çalışmaları

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NİN DE YER ALDIĞI AVRUPA BİRLİĞİ AĞLAR VE ORTAKLIKLAR HİBE PROGRAMI KAPSAMINDA HAZIRLANAN PROJENİN ÖN BAŞVURUSU TAMAMLANDI. 24 NİSAN’DAKİ TAM BAŞVURU ÖNCESİ PROJENİN PAYDAŞLARI BİR ARAYA GELDİ. PROJEYLE STK’LARIN GÜÇLENDİRİLMESİ VE KAMUYLA İŞBİRLİĞİNİN ARTIRILMASI HEDEFLENİYOR.

Döşemealtı Belediyesi’nde AB çalışmaları
29 Mart 2018 - 12:06
banner

Döşemealtı Belediyesi’nin de yer aldığı Avrupa Birliği Ağlar ve Ortaklıklar Hibe Programı kapsamında hazırlanan projenin ön başvurusu tamamlandı. 24 Nisan’daki tam başvuru öncesi projenin paydaşları bir araya geldi. Projeyle STK’ların güçlendirilmesi ve kamuyla işbirliğinin artırılması hedefleniyor.

Döşemealtı Belediyesi Avrupa Birliği projeleri konusundaki çalışmalara hız verdi. Avrupa Birliği Ağlar ve Ortaklıklar Hibe Programı kapsamında Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği, Büyük Hedef Kültür Sanat, Spor ve Gençlik Kulübü Derneği, Döşemealtı Belediyesi, Antalya Bilim ve Alaaddin Keykubat Üniversitesi ortaklığında, Antalya Valiliği, Akdeniz Üniversitesi, Gazeteciler Cemiyeti, ANTÇEV, TÜGVA, EFEM, POYD, AMEIFA, Hayat Sahnesi Derneği, Muratpaşa ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde proje hazırlandı.

Ön başvurusu kabul edilen projenin tam başvurusu 24 Nisan’da gerçekleştirilecek. Tam başvuru öncesi proje paydaşları Döşemealtı Belediyesi’nde bir araya geldi. Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği Başkanı Kamil Çam, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sibel Mehter Aykın, Antalya Valiliği İl Sosyal Etüd ve Proje Müdürlüğü Araştırmacısı Sabri Duman, Mali Müşavir Kemal Gürsoy, Döşemealtı Belediyesi’nden Murat Dinç, projede gelinen noktayı değerlendirdi.

Tam başvurunun kabul edilmesinin ardından kamu, STK, özel sektör, yerel yönetimler ve üniversitelerin yer aldığı bir platform oluşturulacak. Projeyle sivil toplum ile kamu kurumları arasındaki işbirliği ve iletişim güçlendirilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co