Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Döşemealtı’nda “Çanakkale” ruhu

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’NİN 103. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA, DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ ÖZEL BİR KLİP HAZIRLADI. İŞÇİSİNDEN GENCİNE, BELEDİYE BAŞKANINDAN GAZİ’YE KADAR HERKESİN ORTAK SESİ ÇANAKKALE.

Döşemealtı’nda “Çanakkale” ruhu
18 Mart 2018 - 11:06

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla, Döşemealtı Belediyesi özel bir klip hazırladı. İşçisinden gencine, belediye başkanından Gazi’ye kadar herkesin ortak sesi Çanakkale.

Döşemealtı Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla özel bir klip hazırladı. Çanakkale, işçisinden gencine, belediye başkanından Gazi’ye, sporcusundan öğretmenine kadar herkesin ortak sesi ortak oldu. Klipte, kamera karşısına geçenler, Çanakkale ile ilgili bir sloganı seslendirdi. Klipte tiyatro sanatçısı Yaşar Aydınlıoğu da “Dur Yolcu” şiirini seslendirdi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde bu vatanı, bayrağı ve istiklali bizlere mukaddes bir emanet olarak bırakan Çanakkale şehitlerimiz başta olmak üzere, geçmişten bugüne bölünmez bütünlüğümüzü müdafaa uğruna kendini feda eden tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat