DÖSİAD Bükreş'te STK temsilcileri ile buluştu | Antalya haber
SON DAKİKA

DÖSİAD Bükreş’te STK temsilcileri ile buluştu

Bu haber 02 Ekim 2017 - 14:45 'de eklendi.

Döşemealtı Sanayici İş Adamları Derneği (DÖSİAD) üyesi iş adamları Bükreş’teki STK temsilcileri ile bir araya geldi

Döşemealtı Sanayici İş Adamları Derneği (DÖSİAD) üyesi iş adamları Bükreş’teki STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Romanya-Türkiye ekonomik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesi paneli için Bükreşte bulunan DÖSİAD üyesi iş adamları Romanya Türk İş Adamları Derneği (TİAD), MÜSİAD Bükreş Şubesi, Romanya-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye-Romanya Yatırım Derneğini ziyaret ettiler.

TİAD Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koska ve DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, her iki derneğin üyelerinin bir araya geldiği toplantıda Romanya’da yapılabilecek yatırımlar anlatıldı.

Ziyaretlerde Gencer, iş adamlarını dünyanın birçok yerinde yatırım yaptıklarını Romanya’ya yatırım konusunda da pazar arayışı içinde olduklarını söyledi

Romanya-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile bir araya gelen heyete Tamer Atalay, Romanya’nın son günlerde yaptığı yasal düzenlemeler ile yatırımcılara büyük kolaylıklar sağladığına dikkat çekerek Romanya pazarının ciddiye alınmasını istedi.

DÖSİAD heyeti Bükreş gezisi sırasında, Atatürk Meydanı olarak anılan Odean tiyatrosu önünde bulunan Atatürk büstünün önünde saygı duşunda bulunarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

antalya haber