Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

DÖSİAD’tan ilkokul öğrencilerine 10 bin adet diş fırçası ve diş macunu

DÖSİAD, DÖŞEMEALTI’NDA DİŞ SAĞLIĞINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI. KAMPANYA KAPSAMINDA İŞ ADAMLARININ KATKILARIYLA TEDARİK EDİLEN 10 BİN ADET DİŞ FIRÇASI VE DİŞ MACUNUNU DÖŞEMEALTI KAYMAKAMLIĞI’NDA DÜZENLENEN PROTOKOLLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ.

DÖSİAD’tan ilkokul öğrencilerine 10 bin adet diş fırçası ve diş macunu
03 Eylül 2018 - 10:46
banner

DÖSİAD, Döşemealtı’nda diş sağlığına dikkat çekmek için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında iş adamlarının katkılarıyla tedarik edilen 10 bin adet diş fırçası ve diş macununu Döşemealtı Kaymakamlığı’nda düzenlenen protokolle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Döşemealtı Sanayici Ve İşadamları Derneği (DÖSİAD) sosyal sorumluluk projesi kapsamında bölgede diş sağlığına dikkat çekmek için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında iş adamlarının katkılarıyla tedarik edilen 10 bin adet diş fırçası ve macunu ilköğretim çağında öğrenim gören öğrencilere dağıtılmak üzere önceki gün Kaymakamlıkta yapılan bir protokolle ilçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya’ya teslim edildi.

Protokol töreninde konuşan Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk , bölgenin en etkin sivil toplum kuruluşu olan DÖSİAD’ın çocukların diş sağlığı konusunda gösterdiği duyarlığa teşekkür ederek, ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim edilen diş fırçaları ve macunların bölgelerindeki ilköğretim okullarına ücretsiz olarak dağıtılacağını söyledi.

DÖSİAD başkanı Gültekin Gencer’de projenin daha kapsamlı olarak düşünüldüğünü üyeleri diş hekimi Hüseyin Yoldan başkanlığında başlatılan projede okullarda diş taraması yapılmasının da düşünüldüğünü ancak oda ile işbirliğinin sağlanamadığını belirtti. Gencer Döşemealtı için her zaman ellerinden geleni yapmak için kendisi ve DÖSİAD üyelerinin kararlı olduklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co