Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

DTO Antalya Şubesi Meclis Toplantısı

DENİZ TİCARET ODASI (DTO) ANTALYA ŞUBESİ’NİN 07. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

DTO Antalya Şubesi Meclis Toplantısı
25 Eylül 2018 - 17:00

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi Başkanı Ahmet Çetin, “Denizcilik sektörünün gelişmesi ve sorunların çözülmesi adına çaba sarf ediyoruz” dedi.

DTO Antalya Şubesi’nin 07. Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, aylık faaliyetler hakkında Meclisi bilgilendirdi. Çetin, yaptıkları çalışmalar ile Antalya denizcilik sektörünün gelişmesi ve sorunların çözülmesi adına çaba sarf ettiklerini söyledi.

Ticari su sporları işletmelerinin önemli bir sorun oluşturacak olan yeni tekne tipi düzenlemesinin eski sistem olarak devam etmesi konusunun onaylandığını hatırlatan Çetin, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İçsular Genel Müdürü Okay Kılıç’ı makamında ziyaret etmiştik. Ticari su sporları işletmelerinin önemli bir sorun oluşturacak olan yeni tekne tipi düzenlemesinin eski sistem olarak devam etmesi konusunun onayını aldık. Gerçekleştirilen toplantı sonrasında, sektörel sorunlarımızı dinleyip, taleplerimizi olumlu karşılayan ve tam anlamıyla iş birliği içinde çalışacağımızı dile getiren Kılıç ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca, kendilerinin de katılacağı Ekim ayı içerisinde Antalya’da düzenleyeceğimiz “Deniz Turizmi Araçları” konulu sektörel değerlendirme toplantısının yapılması konusunda da karşılıklı görüş birliğine vardık” dedi.

DTO Antalya Şubesine yaptığı katkılarından dolayı Meclis Üyesi Özgür Sert’e Ahmet Çetin tarafından plaket takdim edildi. Toplantıya ayrıca, Kemer Sualtı Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü olan ve aynı zamanda Uluslararası Anıtlar ve Sitler Konseyi Uluslararası Sualtı Kültür Mirası Komisyonu (ICOMOS ICUCH) Genel Sekreteri görevini yürüten Doç. Dr. Hakan Öniz’de katılırken önümüzdeki günlerde Kemer’de düzenlenecek olan “Kemer Deniz Bilimleri Haftası” konusunda meclisi bilgilendirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al