Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dünyaca ünlü isimleri taşıyan otomobile haciz

ANTALYA’DA MARDAN PALACE OTEL’İN SAHİBİ ÜNLÜ AZERİ İŞ ADAMI TELMAN İSMAİLOV’UN OĞLU SARKAN İSMAİLOV’A AİT 2 MİLYON DEĞERİNDEKİ ROLLS-ROYCE MARKA OTOMOBİL, BORCUNDAN DOLAYI HACZEDİLDİ.

Dünyaca ünlü isimleri taşıyan otomobile haciz
14 Eylül 2017 - 17:26

Antalya’da Mardan Palace Otel’in sahibi ünlü Azeri iş adamı Telman İsmailov’un oğlu Sarkan İsmailov’a ait 2 milyon değerindeki Rolls-Royce marka otomobil, borcundan dolayı haczedildi.

Kundu Turizm Bölgesi’nde yer alan Mardan Palace Otel’in sahibi ünlü Azeri iş adamı Telman İsmailov’un oğlu Sarkan İsmailov’a ait 2 milyon değerindeki araca haciz getirildi. Otel açılışında Monica Belluci, Shakira ve Paris Hilton gibi ünlüleri taşıyan Rolls-Royce marka otomobil için bir şirketin 465 bin liralık alacağı kapsamında haciz kararı çıkartıldığı öğrenildi.

Otelin parkında bulunan otomobil, memurlar aracılığı ile haczedilerek Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki bir otoparka çekildi. Borç ödenmediği takdirde ise ünlüleri taşıyan Rolls-Royce açık artırma usulü ile icradan satılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat