Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dünyaca ünlü otele dadanan hırsızlar yine iş başı yaptı

ANTALYA’NIN KUNDU BÖLGESİNDE 2010 YILINDA ‘DÜNYANIN EN LÜKS OTELİ’ SEÇİLEN MARDAN PALACE’IN DIŞINDA BULUNAN ALTIN SARISINA BOYANMIŞ KORKULUKLARI ÇALINDI. HIRSIZLARIN KORKULUKLARI VİDALARINI SÖKMEDEN YERİNDEN ÇIKARDIKLARI GÖRÜLDÜ. ZORLAYARAK ÇIKARILAMAYAN KORKULUĞUN BİRİSİNİN DEMİRİ İSE PARÇALANMIŞ ŞEKİLDE BIRAKILDI.

Dünyaca ünlü otele dadanan hırsızlar yine iş başı yaptı
27 Mart 2018 - 11:46

Antalya’nın Kundu bölgesinde 2010 yılında ’Dünyanın En Lüks Oteli’ seçilen Mardan Palace’ın daha önce altın sarısına boyanmış korkuluklarına dadanan hırsızlar yine iş başı yaptı. Hırsızlar tarafından sürekli çalınan korkulukların tükenme aşamasına geldiği gözlerden kaçmadı.

Antalya’nın Kundu bölgesinde Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında 1.4 milyar dolara mal edilen ve ’Turizmin Oscarları’ olarak da adlandırılan World Travel Awards 2010’da ’Dünyanın En Lüks Oteli’ seçilen Mardan Palace Hotel, uzun süredir borçları yüzünden zor günler yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde futbol sahası açık arttırma ile satışa çıkarılan, ardından çalışanlarını çıkaran ve elektrikleri kesilen otelde bu kez hırsızlık olayı yaşanmaya başlandı. Güvenlik elemanlarının işten çıkarılmasını fırsat bilen hırsızlar daha önce otelin dışında bulunan altın sarısına boyanmış korkulukları çaldı.

10 korkuluk yeniden çalındı

Korkulukları çalan hırsızlar emniyetin sıkı takibi sonrası yakalanarak adli mercilere teslim edildi. Günler sonra otelin korkuluklarına dadanan hırsızlar yeniden iş başı yaptı. Gece geç saatlerde ormanlık alandan da faydalanan hırsızlar yaklaşık 10 adet korkuluğu daha çaldı. Hırsızların korkulukları vidalarını sökmeden yerinden çıkardıkları görüldü. Zorlayarak çıkarılamayan korkuluğun birisinin demiri ise parçalanmış şekilde bırakıldı. 2 metre uzunluğunda 10 korkuluğu çalan hırsızları bulmak için çalışma başlatıldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al