Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Eğitim Bir Sen’den bahar etkinliği

EĞİTİM BİR SEN’DEN BAHAR ETKİNLİĞİ (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Eğitim Bir Sen’den bahar etkinliği
09 Mayıs 2018 - 17:02

Korkuteli Eğitim bir sen ilçe temsilciliği geleneksel hale getirdiği bahar etkinliğinde üyeleriyle bir araya geldi. Etkinliğe Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız Şube Müdürleri, siyasi parti temsilcileri Ve Eğitim Bir Sen üyeleri katıldı.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı etkinlikte konuşma yapan Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Sait Özçelik, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek Eğitim Bir Sen’in büyük ve güçlü bir aile olduğunu bu tür etkinlikler ile birlik ve beraberliklerini arttırdığını ifade etti.

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban’da Eğitim Bir Sen’in Türkiye’nin en büyük sendikası olduğunu öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını çözmek ve özlük haklarını çalışma imkanlarını iyileştirmek için üyelerinden aldığı gücü sonuna kadar kullandığını dile getirerek böyle bir organizasyonu yaptıklarından dolayı ilçe teşkilatına ve katılımlarından dolayı üyelere teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -