Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eğitim Bir Sen’den bahar etkinliği

EĞİTİM BİR SEN’DEN BAHAR ETKİNLİĞİ (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Eğitim Bir Sen’den bahar etkinliği
09 Mayıs 2018 - 17:02
banner

Korkuteli Eğitim bir sen ilçe temsilciliği geleneksel hale getirdiği bahar etkinliğinde üyeleriyle bir araya geldi. Etkinliğe Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız Şube Müdürleri, siyasi parti temsilcileri Ve Eğitim Bir Sen üyeleri katıldı.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı etkinlikte konuşma yapan Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Sait Özçelik, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek Eğitim Bir Sen’in büyük ve güçlü bir aile olduğunu bu tür etkinlikler ile birlik ve beraberliklerini arttırdığını ifade etti.

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban’da Eğitim Bir Sen’in Türkiye’nin en büyük sendikası olduğunu öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını çözmek ve özlük haklarını çalışma imkanlarını iyileştirmek için üyelerinden aldığı gücü sonuna kadar kullandığını dile getirerek böyle bir organizasyonu yaptıklarından dolayı ilçe teşkilatına ve katılımlarından dolayı üyelere teşekkür etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim