Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Korkuteli Halk Eğitim yılsonu sergisi açtı

ANTALYA’NIN KORKUTELİ SEVİM-CEVAT SOYİÇ HALK EĞİTİM MERKEZİ KURSİYERLERİ YILSONU SERGİSİ AÇTI.

Korkuteli Halk Eğitim yılsonu sergisi açtı
09 Mayıs 2018 - 17:08
banner

Antalya’nın Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri yılsonu sergisi açtı.

Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezinin yılsonu sergi açılışı Halk Eğitim Merkez binasında açıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinlik Halk Eğitim Merkezi, Halk oyunları kursiyerlerinin gösterileri ile devam etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, sonbahar ve kış döneminde toplam 68 genel kurs, 59 mesleki ve teknik kurslar olmak üzere toplam 127 kurs açtıklarını, yaz döneminde okulların tatile girmesiyle birlikte kursların daha da artarak devam edeceğini söyledi. Kurslara Bin 662’si bayan toplam 2 bin 966 vatandaşın katıldığını belirten Taştan, “okuma yazma seferberliği kapsamında ilçemizde 23 kurs açıldı. Bu kurslara 107 bayan, 3 erkek olmak üzere 110 vatandaşlımız faydalandı” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -