Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ekmek fırınında uyuşturucu ticareti

Ekmek fırınında uyuşturucu ticareti
22 Haziran 2017 - 18:59

Antalya’nın Manavgat ilçesinde,İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri bir fırına uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonda 25 gram eroin ve 10 gram toz esrar ele geçirildi.

Manavgat-Side yolu üzerinde bulunan bir fırınında uyuşturucu ticareti yapıldığı yönünde bilgiye ulaşan Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri,fırını bir süre takibe aldı.Uyuşturucu ticareti yapılan fırını takibe alan narkotik ekipleri,iş yerine operasyon düzenledi.

Düzenlenen uyuşturucu operasyonunda fırının işletmecisi E.Ö.’ün üzerinde ve işyerinin değişik bölümlerinde satışa hazır vaziyette 25 gram eroin ve 10 gram toz esrar maddesi ele geçirildi.Ekiplerin fırına baskın düzenlediği anda ekipleri gören E. Ö. üzerinde bulunan eroin paketlerinden birisini ekmek kesme makinesinin içerisine döktüğü belirlendi.

Ekipler, uyuşturucu madde satışı yapılması nedeniyle işyeri işletmecisi olduğunu söyleyen E.Ö. ve Y.K.’yi gözaltına aldı.

Belediye fırını mühürledi.

Narkotik şube ekipleri fırında arama yaparken fırının imalahathanesinin sağlıksız koşullarda olması nedeniyle Manavgat Belediyesi zabıta ekiplerine haber verdi.Fırına gelen zabıta ekipleri, fırının imalathanesinde hamur karma makineleri içerisinde fide ve ekmek hazırlanan çürümeye yüz tutmuş, içerisinde poşet parçaları, sinek ve benzeri cisimlerin bulunduğu bol miktarda hamur buldu. Hamurların bir bölümünün de akşam satışa sunulmak üzere pide olarak hazırlandığı fırına sürülmek üzere olduğu gözlendi.

Fırın ise belediye ekiplerince mühürlendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al