Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Emniyet Ramazan Etkinlik alınanı stant açtı

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, ÇOCUK VE GENÇLERİ SUÇTAN KORUMAK VE UZAK TUTMAK AMACIYLA, ‘RAMAZAN ETKİNLİKLERİ’ ALANINDA AÇTIĞI STANT İLE AİLELERİ BİLGİLENDİRDİ.

Emniyet Ramazan Etkinlik alınanı stant açtı
19 Mayıs 2018 - 10:06

Antalya Emniyet Müdürlüğü, çocuk ve gençleri suçtan korumak ve uzak tutmak amacıyla, ‘Ramazan Etkinlikleri’ alanında açtığı stant ile aileleri bilgilendirdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaalioğlu Parkı’nda kurulan

‘Ramazan Etkinlikleri’ alınana İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü stant kurdu. Çocukları ve gençleri suçlardan uzak tutmak ve bilgilendirmek amacıyla kurulan standa TDP görevlileri ile çocuk, trafik, narkotik polisleri yaş ve risk gruplarına göre özel hazırlanan afiş ve broşürlerle aileleri bilgilendiriyor.

Ramazan ayı süresince açık kalacak olan stantta, hırsızlık ile mücadele, trafik bilinci gibi birçok konuda bilgiler verilecek.

Öte yandan narkotik arama detektör köpekleri de zaman zaman etkinlik alanında vatandaşlarla buluşacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat