Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Emniyet ve Jandarma’dan motosiklet uygulaması

Korkuteli Jandarma’dan Motosiklet Uygulaması (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Emniyet ve Jandarma’dan motosiklet uygulaması
29 Temmuz 2017 - 17:48
banner

Polis ve Jandarma birimlerince 81 il genelinde motosikletlere yönelik uygulama gerçekleştirildi. Uygulamalar kapsamında Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma komutanlığı’da uygulamalarına devam ediyor.

Korkuteli ilçe Jandarma Komutanlığı Trafik TİM Komutanlığı ekipleri, Bucak Yolu Küçükköy yol ayrımında motosiklet uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada çalıntı ve aranan motosikletler ile aranan şahısların yakalanması amaçlanırken motosikletlerin ve sürücülerinin trafiğe uygunlukları da denetlendi. Küçükköy yol ayrımında gerçekleşen uygulama sonucunda, 25 adet motosiklet kontrol edilirken, 20 motosiklete 8 bin 460 TL Para cezası kesildi.

Ayrıca Korkuteli ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de gündüz ve akşam saatlerinde sürekli motosiklet uygulamasına devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co