Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Engelli Aileler Çanakkale’de

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE YAŞAYAN ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ ÇANAKKALE’YE GÖTÜRÜLDÜ.

Engelli Aileler Çanakkale’de
02 Nisan 2018 - 17:48

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleri Çanakkale’ye götürüldü.

Korkuteli Engelli ve Dayanışma Derneği Başkanı Gülsüm Kabadayı, Korkuteli Belediyesinin otobüs desteği ve Yörük İl Beyi Hamdi Sarıca’nın sponsorluğunda engelli vatandaşları ve ailelerini Çanakkale’ye götürdü. İlk defa Çanakkale’ye giden engelliler, uzman rehberler eşliğinde Seyit Onbaşı Anıtı, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi ve 57’inci Alay ve Conkbayırı’nı gezme fırsatı buldu. İstiklal destanının yazıldığı toprakları gezen engelliler ve aileleri, büyük mutluluk yaşadı.

‘Tarih şuurunu anlamamıza engel yok’ sloganıyla düzenlenen gezide, engelli öğrencilerin ve ailelerinin sosyal bütünleşmesi, Çanakkale ruhunu daha iyi anlamaları ve tarih bilincinin geliştirilmesinin hedeflendiği belirtildi.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu