Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Eşini boşanmaktan vazgeçirmek için falezlere çıkan koca, güçlükle ikna edilebildi

ANTALYA’DA EŞİNİN BOŞANMA KARARI ALDIĞINI DUYAN ŞAHIS, FALEZLERE ÇIKARAK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ. SİNİRLİ KOCA, İKNA İÇİN GELEN KARISINA DA GAZETECİLERLE KONUŞTUĞU İÇİN FIRÇA ATTI. ‘KONUŞMA ONLARLA. ONLARA BAKMA, BANA DÖN’ DİYEN ÖFKELİ KOCAYI, KARISININ ‘SANA BAKIYORUM. POLİS ONLAR POLİS. GEL DE GÖR’ SÖZLERİ SAKİNLEŞTİRDİ.

Eşini boşanmaktan vazgeçirmek için falezlere çıkan koca, güçlükle ikna edilebildi
19 Mart 2018 - 23:00

Antalya’da eşinin boşanma kararı aldığını duyan şahıs, falezlere çıkarak intihar etmek istedi. Sinirli koca, ikna için gelen karısına da gazetecilerle konuştuğu için fırça attı. ‘Konuşma onlarla. Onlara bakma, bana dön’ diyen öfkeli kocayı, karısının ‘Sana bakıyorum. Polis onlar polis. Gel de gör’ sözleri sakinleştirdi.

Olay, 20.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Konyaaltı Caddesi üzerindeki Yavuz Özcan Parkı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 çocuk annesi M.A., eşi Cemil A.’dan (31) kendisine ve çocuklarına şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma kararı aldı. M.A.’nın kararı eşiyle paylaşmasının ardından sinirlenen Cemil A., evden çıkıp intihar etmek için falezlere geldi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisin ikna etmeye çalıştığı Cemil A., eşinin gelmesi durumunda intihardan vazgeçeceğini söyledi. Bunun üzerine polis, M.A.’yı arayarak durumu bildirdi.

Gazetecilerle konuştuğunu görünce çılgına döndü

Kısa süre sonra eşinin olduğu bölgeye gelen M.A., eşini ikna etmek için uzun süre dil döktü. M.A.’nın, ‘Yemek bile yedirmedim çocuklara. Çocuklar aç aç bekliyor, yazık günah değil mi? Yetmedi mi bu çocukların çektiği’ sözlerine aldırış etmeyen koca, karısının gazetecilerle konuştuğunu görünce çılgına döndü. ‘Konuşma onlarla, bana dön’ diyen Cemil A.’yı karısı ise ’Polis onlar polis. Sana bakıyorum’ diyerek sakinleştirdi.

Bir müddet sonra intihardan vazgeçen Cemil A., eşiyle birlikte ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al