Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Edho Bittimi? Edho hangi kanalda? Edho Nezaman Başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Dakika Haberleri, Eşkiya dünyaya Hükümdar olmaz 2 kasım başlıyor mu ? Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hangi kanala geçti ?

Edho Bittimi? Edho hangi kanalda? Edho Nezaman Başlayacak?
02 Kasım 2021 - 10:59

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Dakika Haberleri, Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 2 kasım başlıyor mu ? Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hangi kanala geçti ?

Atv ‘ nin sevilen dizisi Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi başrol oyuncusu Oktay kaynarcadan diziyi seven herkesi üzen bir haber geldi. 2 kasım da eşkiya dünyaya hükümdar başlayacak mı ? sorusuna en doğru şekilde açıklama getiren Oktay kaynarca Instagram hesabından yayınladığı paylaşım ile Eşkiya dizisinin bittiğini vurguladı.

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hangi kanala geçti ? gibi soru soranlara ise yine Instagram hesabından yayınlamış olduğu paylaşımdan anlaşıldığı üzere eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi bitti mi ? Sorusuna açık olarak yanıt verdi.

Çok kıymetli yeni oyuncuların da katıldığı eşkiya dizisi 2021 yılında yayın akışına son verdi yeni gelen oyunculardan bir kaç tanesi ise :

Emre Karayel

Eren Vurdem

Aylin Veziroğlu – Levent Ülgen – Uğur Yücel – Burcu Binici – Ragıp Savaş – Serdar Deniz – Servet Pandur gibi bir çok yeni oyunculara da ev sahipliği yapacakken bir anda eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi yayınlanmadı, ve Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz başlaycak mı sorusunu akla getirirken şok bir gelişme yaşandı ve Oktay kaynarcadan bir açıklama geldi.

Oktay kaynarca nın Instagram hesabından paylaşımı şu şekilde ;

““At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han…. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim… Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.. Dedi ve tamamen dizinin bitmiş olduğunu belirtti, 2 kasım eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi Atv nin yayın akışında yayınlanmıyor.

Bu Aynı ekibi umarız ki en kısa sürede benzer bir projede görebiliriz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al