Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü, köy pazarında ağızları tatlandırdı

Tütüncü, köy pazarında ağızları tatlandırdı
02 Kasım 2021 - 11:18

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Köy Pazarı’nda ziyaretçilere kendi elleriyle helva ikram etti.  

Kepez Belediyesi’nin kentin kırsal kesimlerinde tarımsal ve hayvansal üretime destek veren kadınlar için kurduğu ‘Antalya Köy Pazarı’, çiftçi, üretici ve tüketicileri bir araya getirmeye devam ediyor.  Kadın istihdamını destekleyen, tüketicileri doğal ürünlerle buluşturmayı amaçlayan köy pazarını hafta sonu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ziyaret etti. Çiftçi ve üreticilerin satış yaptıkları stantları gezen Başkan Tütüncü, bereketli ve bol kazanç dileklerinde bulundu. Ziyaretçilerle de sohbet eden Başkan Tütüncü, köy pazarında ağızları da tatlandırdı.  Kepez Belediyesi’nin bir ikramı olan helva kazanının başına geçen Başkan Tütüncü, kendi elleriyle tabaklara doldurduğu helvayı ziyaretçilere dağıttı.

Antalya Köy Pazarı, 19 ilçe ile Burdur ve Isparta’dan 485 kadın üreticinin katılımıyla 2019 yılında açılmıştı. Büyük ilgi gören köy pazarı, Kepez Varyantında yer alan Park Funtastic de kuruluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat