Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Esnaf Odasından aşure

ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE ESNAF ODASI TARAFINDAN MUHARREM AYI NEDENİYLE GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

Esnaf Odasından aşure
09 Ekim 2018 - 16:32

Antalya’nın Kaş ilçesinde Esnaf Odası tarafından Muharrem ayı nedeniyle geleneksel aşure etkinliği düzenlendi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen etkinliğe Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan,Belediye Başkanı Halil Kocaer, Esnaf Odası Başkanı Ali Çalışkan, sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri, kurum müdürleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. İkram sonrası konuşan Esnaf Odası Başkanı Ali Çalışkan, aşurenin birlik ve beraberliği sergilediğini ifade ederek, Muharrem ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Okulda aşure günü

Antalya’nın Kaş ilçesinde Atatürk İlk-Ortaokulu ve Okul Aile Birliğince Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi. Okul bahçesinde gerçekleşen etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan, Okul Müdürü Ali Oflaz, Okul Aile Birliği Başkanı Mehtap Çobanoğlu, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan tüm katılımcılara teşekkür ederek, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiren bu tür etkinlikleri her zaman desteklediklerini belirtti. Etkinlik katılımcılara aşure ikramıyla son buldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al