Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ev ve ofis dekorasyonunda moderleşme: Mobilya Tekerleği 

Ev ve ofis dekorasyonunda moderleşme: Mobilya Tekerleği 
30 Ocak 2020 - 9:13

screwfix.com/…ry/wheels-castors/cat840226

Ev ve ofis dekorasyonunda moderleşme: Mobilya Tekerleği 

Ev ve ofis dekorasyonunda tekerlek kullanımı, hem pratik olması hem de modern duruşu nedeniyle çok tercih edilmektedir. Mobilya tekerleği olarak da geçen hafif taşıma kapasiteli tekerlekler diğer sanayi tekerleklerine göre daha farklı malzemelerden üretilmektedir. Tabi ki burada hafif taşıma kapasitesi kötü bir özellikmiş gibi görünmemelidir. Her mobilyanın üzerine binecek ağırlığa göre yapılacak tekerlek tercihi aslında doğru yapılmış bir tercihtir. 

Aynı tip tekerleklerin farklı ortamlarda birbirinden apayrı araçlarda kullanıldığını görmeniz mümkündür. Örneğin mobilyalarda, dolaplarda ve kesonlarda aynı tip teker kullanılabilir. Bu tekerleklerin kullanım alanı ve buna bağlı olarak çeşitleri çok geniştir. Taşıma kapasitesi, bağlantı tipi, yapıldığı madde göz önünde bulundurularak ihtiyacınıza uygun mobilya tekerleğini kullanılacağı alanın şartlarını ve yapılacak işin kapasitesini göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. İçi dosya dolu büyük bir dolap ile bir koltuk için kullanacağınız teker taşıma kapasitesi bakımından farklı olacaktır.

Evinizde veya ofisinizde koltuk ayakları yerine tekerlek kullandığınızda ortamdaki eşyaları da rahatça hareket ettirebilme özgürlüğüne kavuşursunuz. En pratik tekerlekler sarhoş tekerleklerdir. Sarhoş tekerlek kendi çevresinde dönebildiği için hareket alanını kısıtlamaz. Hem görünüş olarak hem de kolaylık sağlaması açısından en çok tercih edilen tekerlek türü sarhoş tekerlektir. Koltuk ayakları gibi bir de sabit dolap ayaklarını frenli tekerlekler ile değiştirebilir, özellikle sürekli oda değiştirecek dolaplarda fayda sağlayabilirsiniz.

Dekorasyon anlamında modernlikten yanaysanız hayatınızı kolaylaştıracak tekerleklere mutlaka bir şans vermelisiniz.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr