Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Evkur Ödeme

Evkur Ödeme
30 Aralık 2020 - 23:56

Evkur Ödeme

 

Taksitli alışveriş imkanı sunan Evkur kredi kartına taksitin yanı sıra senetle taksit özelliğine de sahiptir. Vadeli satış konusunda öne çıkan firma ödemeleri 12 ay, 18 ay, 24 ay gibi farklı taksit seçenekleri ile yapılmaktadır. Ürün satın alındığında aylık ödeme planı belirlenmekte olup müşterilerin ödemelerini bu plana sadık kalarak yapmaları gerekir. Zamanında ödeme yapmayan kişiler için bildirim sistemi uygulanmaktadır. Taksit ödemeleri için elden ödeme ya da online ödeme seçeneklerinden biri kullanılabilir.

 

Kredi kartsız ve peşinatsız ödeme özellikleri ile öne çıkan Evkur elektronikten mobilyaya, beyaz eşyadan yemek takımlarına kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede herkes ihtiyacı olan ya da beğendiği ürünü geniş taksit fırsatları ile satın alabilmektedir. Taksit sayısı arttıkça buna bağlı olarak ürün fiyatına vade farkı eklenmektedir. Bu başlangıç aşamasında olup taksit ödemeleri senet düzenlenirken belirlenmektedir.

 

Evkur Online Taksit Ödeme

Evkur online taksit ödeme yapmak isteyen müşterilere avantajlı masraf tablosu, otomatik ödeme, kredi kartı ile direkt ödeme, Yapı kredi bankası ile direkt ödeme ve Halkbank ile ödeme gibi seçenekler sunulmaktadır.

 

Otomatik ödeme ile taksit ödemek için ilgili bankanın internet şubesinden talimat seçimi yapılır ve ödeme bilgileri kısmında hızlı kurum arama alanına evkur yazılarak firma adı seçilir. Ardından TC kimlik numarası girilir ve otomatik ödeme kısmı işaretlenir. İşleme onay verildikten sonra aylık taksitler vadesiz hesap üzerinden her ay ödenecektir.

 

Kredi kartı ile direkt ödeme yapmak isteyen müşteriler için çekim işlemleri gün içerisinde sabah saat 09.00 ile akşam saat 20.00 arasında yapılabilmektedir. Ancak Yapı kredi bankası ya da Halkbank üzerinden ödeme yapmak isteyen kullanıcılar istedikleri saati kullanabilirler. Bunun için TC kimlik numarası ya da müşteri numarası ve şifre bilgileri kullanılarak sisteme giriş yapılması gerekmektedir.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -