Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Fatih Bulut’u Menajeri Bıraktı

Fatih Bulut’u Menajeri Bıraktı
27 Ağustos 2020 - 23:51
banner

Müzik sektöründe ismi son günlerde çok konuşulan Fatih Bulut‘u menejeri bıraktı

Bir çok esere imza atan Fatih Demir,geceler, onbeş kişiye saldırdım, hayat beni vura vura, Yırtıl icmeden oy oy gibi eserlerin aynı zamanda prodüktörlüğünü yaptı ve bizlerle buluşturdu.

Geceler şarkısıyla dünya sıralamasında iki numaraya kadar oturan
Fatih bulutla 10 yıldır arkadaşlığı bulunan Fatih Demir sözlerine şu şekilde devam etti;

Yani sanatçıyı bir yerlere getiriyorsun getirdikten sonra ilk çelme onlardan geliyor şarkı yaparsın neden olmadı, şarkı tutar neden tuttu, gibi karalamalar yüzünden yorulduğunu ticari anlamda Fatih bulutla artık yürümüyecegini kendisine bildirdiğini belirttiğini söyledi.

Demir, Anlasmiş olduğu sirketle de önümüzdeki günlerde basın açıklamasını yapacağını kimse yokken biz vardık, başari gelince başarı tek taraflı olarak kaldı.
Her başarı tek başına gelmez bu başarının en büyük sırrı görünmeyen kahramanlardır..

Anlatmaya kalksak film senaryosu olurdu dedi ve en kısa sürede ilk serüvenlerini yine havadis07.com tarafından duyuracağını sözlerine ekledi

Unutmadan haberimizin devamında belirtmek isteriz ki Geceler şarkısının tamamen aranje ve klip kısmında büyük uğraşlar veren Fatih Demir hiç bir tv programı radio programı gibi yerler de boy göstermemiştir. 10 yıllık arkadaşlık serüveni Fatih BULUT un üne ulaşması ile sona ermiştir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuonline psikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co