Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Fener Yaşlı Evi’nde erken yılbaşı kutlaması

Muratpaşa Belediyesi, Fener Yaşlı Evi sakinleri için yeni yıl kutlaması yaptı.

Fener Yaşlı Evi’nde erken yılbaşı kutlaması
28 Aralık 2017 - 11:06

Muratpaşa Belediyesi, Fener Yaşlı Evi sakinleri için yeni yıl kutlaması yaptı.

Muratpaşa Belediyesi’nin Fener Mahallesi’nde bulunan Yaşlı Evi’nin sakinleri için yeni yıl kutlaması düzenlendi. Kendilerini verdiği isimle ‘Gönül Bahçesi’nin bahçesinde gerçekleşen yeni yıl kutlamasına Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal eşi Ümran Uysal’la birlikte katıldı. Fener Yaşlı Evi’nde kutlamalar Yaşlı Evi Türk Sanat Müziği Korosu’nun dinletisiyle başladı. Koro, seslendirdiği parçalar, kanun ve cümbüş sololarıyla keyifli bir dinleti sundu.

Dinletini ardından Başkan Uysal, Muratpaşa’da sadece ve sadece insan temeli üzerine bir kamu yönetimi anlayışını yaşama geçirmek için mücadele ettiklerini söyledi. Başkan Uysal, “Bunun için gece gündüz mücadele ediyoruz. Karşımıza çıkan bütün engellerle mücadele ediyoruz. İnsanlar arasında sevgiyi, saygıyı arttırmak, fiziki mekanlarımızı uluslararası standartlara yükseltmek, Türkiye ve hatta dünyaya yayabileceğimiz kültürel, ahlaki ve sosyolojik bir tablo oluşturabilmek için mücadele ediyoruz. Bu kadar kutuplaşmanın, sevgisizliğin olduğu bir ortamda bu bahçeden biz sevgiyi, saygıyı haykırıyoruz. Eşit hukuku, insan olmanın onurunu, kardeşliği, şeffaf kamu yönetimini haykırıyoruz. Bizim değerlerimizin hakim olduğu nice yıllar dilerim” dedi.

Başkan Uysal’ın konuşmasının ardından Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evi’nin ‘dünya şampiyonu’ dansçıları sahne alırken şampiyonlar, Başkan Uysal ve eşi Ümran Uysal’ı da dansa kaldırdı.

Fener yaşlı Evi’nde düzenlenen erken yılbaşı kutlaması hep birlikte yeni yıl pastasını kesilmesiyle sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al