Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Festivalde Flamenko rüzgarı

MURATPAŞA BELEDİYESİ VE ODTÜ ANTALYA MEZUNLAR DERNEĞİ’NİN DÜZENLENDİĞİ 7’NCİ ULUSLARARASI ANTALYA GİTAR FESTİVALİ, DENİZ FRİESE’YLE ANTALYA FLAMENKO ATÖLYESİ’NİN EŞLİK ETTİĞİ CEYHUN GÜNEŞ VE MERT BAYCAN KONSERİYLE DEVAM ETTİ.

Festivalde Flamenko rüzgarı
17 Kasım 2018 - 11:32

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’nin düzenlendiği 7’nci Uluslararası Antalya Gitar Festivali, Deniz Friese’yle Antalya Flamenko Atölyesi’nin eşlik ettiği Ceyhun Güneş ve Mert Baycan konseriyle devam etti.

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’yle bu yıl 7’ncisini gerçekleştireceği Uluslararası Gitar Festivali’nde 2’nci gün sona erdi. Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde devam eden festivalin 2’nci gün sahnesinde “Endülüs’ten Anadolu’ya” projesiyle ulusal ve uluslararası festivallerde yer alan Ceyhun Güneş ve Türk ve dünya ritimlerinde uzmanlaşmış çok yönlü müzisyen Mert Baycan konseri ve onlara eşlik eden Deniz Friese ve Antalya Flamenko Atölyesi vardı.

Güneş ve Baycan sohne performansı ve onlara eşlik eden Friese ile Antalya Flamenko Atölyesi konser bitiminde uzun süre ayakta alkışlandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat