Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

FETÖ sanığı eski komutan serbest bırakıldı

ANTALYA’DA FETÖ/PDY SORUŞTURMASI KAPSAMINDA TUTUKLANAN ESKİ ANTALYA 3. PİYADE ER EĞİTİM TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI TUĞGENERAL MUSTAFA KAYA SERBEST BIRAKILDI.

FETÖ sanığı eski komutan serbest bırakıldı
06 Eylül 2017 - 18:32
banner

Antalya’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan eski Antalya 3. Piyade Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kaya adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan kapsamında tutuklanan eski Antalya Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, eski Burdur Garnizon Komutanı ve 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı Piyade Albay Metin Karagöz ile eski Antalya 3. Piyade Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Kaya’nın yargılanmasına devam edildi.

Antalya 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Bölge Adliye Binasındaki 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda görülen duruşmada, sanıklar hakim karşısına çıktı. Duruşmada, sanıklar ve avukatları ile yakınları hazır bulundu.

Duruşmada 15 Temmuz gecesi Valilik Konutunda gözaltına alınan ve daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanan eski garnizon komutanı Kaya, 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Diğer sanıkların ise tutukluluk hallerine devam edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -