Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Finike’de “Hoşgeldin Bebek” uygulaması

Sağlık Bakanlığına bağlı Finike Devlet Hastanesi, “Hoşgeldin Bebek” uygulaması başlattı.

Finike’de “Hoşgeldin Bebek” uygulaması
19 Eylül 2017 - 10:38

Sağlık Bakanlığına bağlı Finike Devlet Hastanesi, “Hoşgeldin Bebek” uygulaması başlattı.

Finike Devlet Hastanesi, Yeni doğum yapan annelerin ve ailelerinin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için “Hoşgeldin Bebek” uygulaması başlattı. Uygulama kapsamında hastanede görevli psikologlar doğum yapan anneleri ve ailelerini ziyaret ederek yeni süreç hakkında onları bilgilendirmeye ve psikolojik destek vermeye başladı. Ayrıca uygulama kapsamında lohusa şerbeti hem doğum yapan anneye hem de aileye ikram ediliyor, ailelerden alınan izin ile yeni doğan bebekleri ile birlikte aile fotoğrafı çekilerek hediye ediliyor.

Başhekim Op. Dr. Yücel Kurt, “Hoşgeldin Bebek” uygulaması ile hedefimiz ailelere destek olmak, kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak. Ailelerin bu en özel anında yanlarında olmaktan ve mutluluklarını paylaşmaktan oldukça mutluyuz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al