Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Finike’nin 6 Mahallesine sosyal tesis

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Çamlıbel, Arif, Yalnız, Saklısu ve Yuvalı Mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Finike’nin 6 Mahallesine sosyal tesis
27 Aralık 2017 - 17:58

Antalya’nın Finike Belediyesi, 6 farklı mahalleye düğün, nişan, mevlid, toplantı ve çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere sosyal tesisler ve gençlerin spor yapabilmeleri için spor sahaları yapacak.

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Recep Özkaya ve Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli mimarlar ile Çamlıbel, Arif, Yalnız, Saklısu ve Yuvalı Mahallelerinde incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından Başkan Sarıoğlu, “köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerde sosyal hayatı hareketlendirmek, gençlerin spor yapabilmelerini sağlamak ve özellikle kalabalık etkinliklerde ki duyulan kapalı alan ihtiyacını gidermek amacı ile yola çıktık. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre belirlenen projeler, birbirine yakın olan yerleşim alanlarının orta noktalarına yapılacak” dedi.

Yuvalı’ya Kültür Merkezi Çatallar’a Cem Evi

Sarıoğlu, “Yuvalı’da Kültür Merkezi, Çatallar’da Cem evi, Çamlıbel’de düğün salonu ile spor sahası, Saklısu’da düğün salonu, Yalnız’da düğün salonu ile dere ıslahı ve Arif’te düğün salonu ile spor sahası şeklinde olacak. Yapılacak olan hizmetlerin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al