Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Forklift Lastik Türleri

Forklift Lastik Türleri
28 Ağustos 2021 - 12:55

Forklift lastikleri kullanım amacı ve kullanım alanına göre farklılık gösterir. Forklift lastik türleri de dolgu forklift lastiği, delikli dolgu forklift lastiği, çember dolgu forklift lastiği, bias havalı forklift lastiği ve radial tubeless forklift lastiği olmak üzere 5 farklı gruba ayrılır.

Dolgu lastikler katı kauçuktan oluşur. Yere daha alçak oturur ve manevra kabiliyetinde avantaj sağlayan daha küçük bir dönüş yarıçapı sunar. Dolgu Lastikler öncelikle iç mekan ve düz zemin üzerinde çalışmak için üretilmiştir. Kopma ve yırtılmalara karşı yüksek direnç sunar.

Sert pnömatik lastikler yumuşak dolgu lastiklere çok benzeyen sert kauçuktan tasarlanmıştır ve günümüzde piyasadaki en yaygın lastiktir. Sert pnömatik lastikler, genellikle iç ve dış mekan uygulamalarının bir kombinasyonu için kullanılır. Bununla birlikte, sert pnömatik lastikler, bir yumuşak dolgu lastiğinin asfalt yüzeylerde sunduğu konforlu sürüşü sunmaz.

Hava dolgulu pnömatik lastikler ise kauçuktan tasarlanmıştır; daha çok bir araba veya kamyon lastiği gibi hava ile doldurulur. Derin bir sırta sahiptirler ve güçlü, uzun ömürlü kauçuk malzemeden yapılmıştır. Bu lastikler engebeli ve açık saha kullanımı için daha uygundur.

Unutmayın, küresel bir endüstriyel lastik tedarikçisi olarak kendi  know how, tecrübe ve belirlediği speklerine göre konusunda dünyanın en iyi forklift lastiği fabrikalarında ürettirdiği Nubes, Nutorque, Nubeco ve Raybar  forklift lastiklerini dünyanın her yerine dağıtan Nubes Otomotiv, aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu Continental, Michelin gibi dünyaca ünlü markalarla her türlü forklift lastik ihtiyacınızı garantili bir biçimde karşılar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al