Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Futbol Topu Seçimi Nasıl Yapılır?

Futbol Topu Seçimi Nasıl Yapılır?
02 Nisan 2019 - 11:24

Futbol Topu Seçimi Nasıl Yapılır?

Futbol sporu çok küçük yaşlardan itibaren ilgilendiğimiz spor dallarından biri. Özellikle mahalle arası maçlarla başlayan bu serüven ilgi seviyenize göre profesyonel hale gelebiliyor.  Amatörden profesyonel seviyeye gelene kadar da kullandığınız futbol topu değişkenlik gösteriyor. Öncelikle yaş grubunuza göre seçebileceğiniz futbol topu numaraları mevcut. 4 ve 5 numaralı isimlerden oluşan bu top modelleri 12 yaş altındaki oyuncular için 4 numaralı topun kullanılması 12 yaş üstü oyuncular için 5 numaralı topun kullanılmasını ön görüyor. Seçeceğiniz top modelinin daha dayanıklı olması için el dikişli topları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra makine dikişli ve yapıştırma şeklinde üretilen modelleri de mevcuttur.

Lescon Futbol Topu ModelleriOldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan futbol topu modellerimiz yaş grupları için öngörülen numaralama sistemine göre tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Canlı renklerden oluşan tasarımlarımızı incelemek isterseniz https://www.lescon.com.tr/futbol-topu/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 7 gün 24 saat sizlere online olarak hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat