Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Gazeteci Atasoy, Büyükelçi Aksoy ile dünya evine girdi

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI ANTALYA TEMSİLCİSİ BÜYÜKELÇİ AVNİ AKSOY İLE NTV MUHABİRİ SİBEL ATASOY ÇİFTİNİN NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YAPTI.

Gazeteci Atasoy, Büyükelçi Aksoy ile dünya evine girdi
09 Aralık 2018 - 9:34
banner

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi Avni Aksoy ile NTV muhabiri Sibel Atasoy çiftinin nikah şahitliğini yaptı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi Avni Aksoy ile NTV muhabiri Sibel Atasoy’un Kundu’daki bir otelde gerçekleştirilen düğününe katıldı. Çiftin nikahını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kıydı. Atasoy ve Aksoy çiftinin nikah şahitliğini ise Bakan Çavuşoğlu, Vali Münir Karaloğlu ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni yaptı. Başkan Türel, gelin Sibel Atasoy ile uzun yıllar beraber gazetecilik yaptıklarını, Aksoy ile de Antalya’daki görevi nedeniyle sık bir araya geldiğini söyledi. Türel, nikahı kıydıktan sonra da nikah cüzdanını çifte vermesi için Çavuşoğlu’na takdim etti. Çifti kutlayan Çavuşoğlu, gazeteci Atasoy’un Antalya’da kendilerini yakından takip ettiğini, Avni Aksoy’un görevini başarıyla yürüten bir diplomat olduğunu anlattı. Çavuşoğlu, daha sonra nikah cüzdanını gelin Sibel Atasoy’a verdi. Nikah cüzdanını alan Atasoy’un ilk işi damat Aksoy’un ayağına basmak oldu. Düğün, müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co