Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gazipaşa Belediyesinden Sağlık Seminerleri

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SEMRA YALÇIN BİLGİÇ BAYANLARI SEMİNERE DAVET ETTİ.

Gazipaşa Belediyesinden Sağlık Seminerleri
15 Ocak 2018 - 16:34

Gazipaşa Belediyesi, toplumu bilinçlendirmek amacıyla düzenlediği sağlık seminerine bir yenisini ekliyor. Memorial Hastanesinin işbirliği ile gerçekleşecek seminerlerde tüp bebek tedavisi ve yeni gelişmeler ile meme sağlığı ve meme karnesi uygulamaları hakkında bilgiler verilecek.

Seminerler Gazipaşa Belediyesi Kültür Merkezinde 17 Ocak Çarşamba günü saat 18.00’da gerçekleşecek. Seminerler hakkında bilgi veren Gazipaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Semra Yalçın Bilgiç, “Toplumu bilinçlendirmek için düzenlediğimiz seminerde Memorial Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünden Op. Dr. Mehmet Öztürkmen, ’Tüp Bebek Tedavisi ve Yeni Gelişmeler’ hakkında, Medstar Antalya Hastanesi Genel Cerrahi Bölümünden Doç. Dr. Özer İlkgül ise ’Meme Sağlığı ve Meme Karnesi’ hakkında bilgiler verecek. Özellikle bayanların bu önemli seminere katılmasını önemle tavsiye ediyorum. ” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat