Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gazipaşa’yı Ayşe Ergün temsil edecek

KADIN ÇİFTÇİLER YARIŞIYOR BİLGİ VE KÜLTÜR YARIŞMASI’NIN GAZİPAŞA ETABINI KAZANAN AYŞE ERGÜN, “ÇOK ÇALIŞTIM VE KARŞILIĞINI ALDIM. İNŞALLAH YARI FİNALDE DE EN İYİ ŞEKİLDE İLÇEMİZİ TEMSİL EDİP BİRİNCİ OLACAĞIM” DEDİ.

Gazipaşa’yı Ayşe Ergün temsil edecek
03 Eylül 2018 - 13:34

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Gazipaşa etabını kazanan Ayşe Ergün, “Çok çalıştım ve karşılığını aldım. İnşallah yarı finalde de en iyi şekilde ilçemizi temsil edip birinci olacağım” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Gazipaşa etabı tamamlandı. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen yarışmada 8 kadın çiftçi birinci olabilmek için sorulara cevap verdi. Kıyasıya geçen mücadelede yarışmanın galibi 15 sorudan 14’ünü doğru yanıtlayan Ayşe Ergün oldu. Halime Sönmez ikinci, Nermin Gökpınar ise yarışmayı üçüncü olarak tamamladı. Yarışmada ilçe birincisine 2 bin, ikincisine 1200 ve üçüncüsüne 800 TL ödül verildi. Yarışmayı kazanan Ayşe Ergün yarı finalde Gazipaşa’yı temsil etmeye hak kazandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat