Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gençlik Mahallesi’nde asfalt çalışmaları başladı

MURATPAŞA BELEDİYESİ, GENÇLİK MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Gençlik Mahallesi’nde asfalt çalışmaları başladı
23 Ekim 2018 - 13:24

Muratpaşa Belediyesi, Gençlik Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte kendi asfalt üretim tesisini kurarak, ilçede son yılların en kapsamlı cadde ve sokak yenileme projesini sürdüren Muratpaşa Belediyesi, Işıklar Caddesi boyunca uzanan Gençlik Mahallesi’nde yenileme çalışmalarına başladı. Yenileme çalışmaları, bozulan 9 sokakta yapılacak. Mahallenin kuzey bölümünde 1319 ile 1328 sokaklar dahil olmak üzere toplam 9 sokak program kapsamında baştan sona yenilenecek. Çalışmalar kapmasında toplam 3 bin 764 ton sıcak asfalt kullanılacak.

Başkan Uysal, Gençlik Mahallesi’nin Antalya’nın en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olduğunu söyledi. Mahallenin 1964 yılında tamamlanan halk arasında ’40 Daireler’ olarak da bilinen Antalya’nın ilk apartmanı Yalı Apartmanı’na ev sahipliği yaptığını belirten Başkan Uysal, “Gençlik Mahallesi, Antalya’da komşuluk ilişkilerini koruyan, ‘Bizim mahalle’ duygusunu yaşayan, insanlarının birbirini tanıdığını çok özel bir bölge” dedi.

Özellikle gelecek dönemde başta Işıklar Caddesi olmak üzere mahalleyi Antalya’da gündelik hayatının ritminin attığı bölge haline getireceklerini belirten Başkan Uysal, “Yenileme çalışmaları dolayısıyla mahalle sakinlerimize verdiğimiz geçici rahatsızlık için özür diliyoruz ama Allah nasip ederse, Gençlik Mahallemiz çok farklı, çok daha güzel bir yer haline getireceğiz” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al