Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Günümüz Ev Problemi Karanlık Alanlar

Günümüz Ev Problemi Karanlık Alanlar
04 Ekim 2019 - 15:31

Günümüz Ev Problemi Karanlık Alanlar

Günümüzün en yaygın problemlerinde biri evlerin giderek küçülmesi ve yapı değişiklikleri, özellikle çatı katı bir daireye sahip olan kullanıcılar için büyük bir sorun. Bu alanların yanı sıra kullanılan ortak alanlar, AVM, koridor alanları ışık alması gereken en önemli noktalar. Bu konu giderek insanların hayatında problem haline gelmekte ve yaşantılarını etkilemekte.

 Yaşam alanı insan hayatını etkileyen en önemli etkenlerden biridir. Ailemiz ile vakit geçirdiğimiz, çalıştığımız, uyuduğumuz ve en güzel zamanımızı geçirdiğimiz alanların rahatlatıcı ve mutlu etmesi gerekir. Peki neden daha iyi bir ortamda vakit geçirmek varken kapalı kutularda vakit geçirelim?

 Aslında konuya şöyle bir bakacak olursak yöntem çok basit. Ülkemizde çalışma saatleri ortalama 8 saat yani insanlar günün büyük bir kısmını burada geçiriyor. Şirketimizin ve çalışanlarının kapalı kutular içerisinden çıkıp, çalışırken vaktin nasıl geçtiğini anlamazken kafalarını yukarıya kaldırdıklarında günün akışının farkında olmalarını istemek en doğal hakkınız.

 AVM çalışanlarınız ve gezmeye gelen müşterileriniz için daha aydınlık bir ortam sunmak istemez misiniz?

 Peki neden skylight çatı seçeneğini gözden geçirmiyorsunuz?

 Yapı değişikliği, evlerin küçülmesi, AVM artışı ve buna bağlı olarak çok fazla insanın bu alanlarda vakit geçirmesi bu alanların kullanımının kolaylaştırılması gerekmiyor mu?

 Bir insan bedeni için bakacak olursak D vitaminin önemi oldukça fazladır. İnsan bedeni için en önemli özelliği kalsiyum metabolizmasını düzenlemek ve denetlemektir. Peki gereği kadar ışık almaya kapalı alanlar ne derece sağlığınızı etkileyecek? Sağlığınızı giderek kötü yönde etkilemeyecek mi?

 Skylight çatı size günün her anını yaşatırken aynı zamanda da sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak.

 Skylight çatı ile sevdiğiniz insanlar ile olan anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra hem çalışma arkadaşlarınıza hem de misafirlerinize daha iyi bir ortam sunabileceksiniz. Kim istemez ki gününü böyle geçirmeyi?

 Skylight çatının yapımında kullanılan malzemeler sayesinde güvenirliği ve kullanımı artmaktadır. Şeffaf çatılan avantajlarından biri ise çok iyi derecede yalıtım sağlarken enerji tasarrufunu arttırır. Dekorasyon olarak da oldukça şık bir görüntüye sahip olduğundan bulunduğunuz ortamı da güzelleştirecektir. Yaşam alanlarınıza bu şekilde ufak dokunuşlar yapmak vaktinizi daha da verimli hale getirecektir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al