Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hakan Tütüncü Asker ile sahur yaptı

Hakan Tütüncü Asker ile sahur yaptı
20 Haziran 2017 - 12:41

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,Ramazan ayı boyunca Kepez Belediyesi sınırları içerisinde olan Mahallelerde iftar sofraları düzenledi ve düzenlemeyede devam etmekte.Her gün farklı bir mahallede iftar sofralarına katılan Tütüncü,Bu sayede hem Halkla iç içe oluyor hemde mahalle sakinlerinin sorunları daha iyi dinleme fırsatı buluyor.

İftar sofralarından sonra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,bu kez de İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek,Jandarma komutanlığında görevini yapmakta olan Askerlerle sahur yaptı.

Varsak’da bulunan İlçe jandarma Komutanlığı Askeri personeli ile sahur yapmak için,Jandarma komutanlığını ziyaret etti.
Başkan Tütüncü, ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Tolga Seçkin Zafer ve görev başında bulunan askerlerle karakolun bahçesinde sahur yaptı.

İlçe Jandarma Komutanı Zafer ve Mehmetçiklerle sohbet eden Tütüncü, “Sahur vaktinde kahraman Jandarmalarımızın sofrasına konuk olduk. Sahurun bereketini, güzel bir vakti onlarla paylaştık. Ramazan, hep birlikte olunca güzel” dedi.
Güvenlik güçlerinin, halkın güvenliği için 24 saat görev başında olduğunu belirten Tütüncü, “Güvenlik güçlerimizi sahur vakti ziyaret ederek, her zaman yanlarımızda olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istedik. Ülkemizin her köşesinde görev yapan kahraman güvenlik güçlerimizi Rabbim kolaylıklar versin. Şimdiden polisimizin, Mehmetçiğimizin ve ailelerinin bayramlarını tebrik ederim. Aziz şehitlerimizin de ruhu şad, mekânları cennet olsun.”
Sahur ziyaretine Belediye Meclis Üyesi Serhat Demir ve Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy da eşlik etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr