Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hal Esnafından Serik Belediyespor’a destek

SERİK HAL ESNAFI, TFF 3. LİG’DE MÜCADELE SERİK BELEDİYESPOR KULÜBÜNE DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEK.

Hal Esnafından Serik Belediyespor’a destek
10 Ekim 2018 - 16:04

Serik Hal Esnafı, TFF 3. Lig’de mücadele Serik Belediyespor kulübüne destek vermeye devam edecek.

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Serik Toptancı Hali esnaflarını ziyaret ederek “Hayırlı İşler” temennisinde bulundu. Çalık’a Serik Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Aksu, Serik Toptancı Hali Komisyoncular Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz eşlik etti.

Çalık, “Her zaman olduğu gibi yine üretici esnafımızla bir aradayız. İlçemizin gelişimine katkı sağlayan esnafımızla hasbihal ettik. Dünya’da tarım ve turizm alanında önemli bir yere sahip olan ilçemiz, özellikle ihracatta, ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Biz de üreten çiftçimizin ve esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Çalık, ayrıca TFF 3. Lig’de mücadele Serik Belediyespor kulübüne destek veren Hal esnafına da teşekkür etti.

Serik Toptancı Hali Komisyoncular Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz ise, “Başkanımız her alanda olduğu gibi spora da büyük önem veriyor. Onun bu özverili çalışmasını takdirle karşılıyoruz. Bu yüzden maddi ve manevi olarak Serik ve Serik Belediyespor’un yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -