Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hamile Ve Lohusa Gecelik Modelleri

Hamile Ve Lohusa Gecelik Modelleri
30 Aralık 2020 - 21:17

Hamile Ve Lohusa Gecelik Modelleri

Hamileler için en çok ihtiyaç duyulan giyim ürünlerinden biri de iç giyim ve pijamalardır. Çünkü hamilelerin ve yeni doğum yapmış kişilerin rahatı son derece önemlidir. Burada ürünleri kalitesinden modeline kadar hemen her alanda iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu sayede daha rahat ve daha sorunsuz bir şekilde bu zor süreçlerinizi atlatabilirsiniz. Üstelik doğru gecelik seçimi ile hamileler ve yeni doğum yapmış kişiler, kendilerini bakımlı ve daha güzel hissedecekleri için psikolojik olarak ta rahatlık sağlayabilirler. 

En Sevilen Hamile Gecelik Modelleri

Hamiller için de tasarımcıların kaleminden pek çok model çıkmaktadır. Yani hamile giyimi eskisi kadar standartlara bağlı olmayıp, çeşitlilik gösterir. Kişiler kendi sevebilecekleri ve kendilerini daha rahat hissedebilecekleri modelleri tercih edebiler. Hamile gecelik çeşitlerine bakacak olursak;

Yazlık hamile gecelik modelleri; yaz aylar hamile bayanlar için daha zor geçer. Çünkü bebeğin verdiği ağırlık, aşırı kilolar ve sıcak hava hamiller için zorlu bir sürecin başlangıcıdır. Burada anne adaylarının mutlaka hem ev içinde hem de uyurken rahat edebilecekleri modelleri tercih etmeleri gerekir. Kısa kollu, askılı modellerin yanında pijama tarzı modeller de mevcuttur. Yani kendinizi nasıl rahat hissedeceksiniz, o tarza bir model tercih edebilirsiniz. Ama yazlık hamile geceliklerini seçerken asla göz ardı etmemeniz gereken kriter, ürünlerin pamuklu olmasıdır. Çünkü polyester, naylon ve sentetik gibi içeriklere sahip olan hamile pijama ve gecelikler cilt üzerinde tahriş, kaşıntı ve terleme gibi olaylara neden olabilir. Bu nedenle yaz aylarında kullanılabilecek hamile ürünlerine iki kat daha fazla özen gösterilmesi gerekir.

Kışlık hamile gecelik modelleri; kış mevsiminde hamilelik, yaz aylarına nispeten daha kolay geçmektedir. Bu dönmede anne adaylarının vücutlarını sıcak tutmaları şarttır. Aksi halde vücut çeşitli enfeksiyon ve iltihaplar kapabilir. Yani hamile bayanlar kış mevsimlerinde pijama ve gecelik seçerken kalın ve sıcak tutacak kumaşlardan elde edilen modelleri tercih etmelidir. Özellikle uzun kollu ve bebeği sıkmayacak modeller tercih edilmelidir.

Takım hamile gecelikler; eğer hamile geceliği seçerken takım olmasına özen gösterirseniz her anlamda daha fazla rahat edebilirsiniz. Tam kombin olarak tasarlanan bu modeller, boydan gecelik, mini gecelik, altlı üstlü pijamalar ve sabahlık gibi çeşitlerden oluşur. Yani bu tür kombinasyon halinde satılan modelleri daha rahat kullanabilir ve daha fazla görsellik elde edebilirsiniz.

Lohusa Gecelik Modelleri

Lohusa gecelik, seçimleri de en az hamile geceliklerin seçimi kadar önemlidir. Çünkü bu dönemde anneler hayatında hiç olmadığı kadar yorgun ve halsiz bir vücut yapısında olacaktır. Dolayısı ile daha kullanışlı ve daha rahat bir şekilde lohusa gecelikleri tercih edilmelidir. Öte yandan yeni doğum yapmış kadınlar için hastanede veya evde fotoğraflar çekilir. Yani gecelik seçimlerindeki görsellik burada bir kat daha önem kazanır. Bu nedenle yeni doğum yapmış anneler rahat geceliklerin yanında aynı zamanda belli bir tarza ve belli bir stile sahip olan modelleri de tercih etmelidir. Ancak bu sayede tam anlamı ile rahatınızı sağlamış olacaksınız. 

 

Lohusalar İçin En Kullanışlı Gecelik Modelleri

Yeni doğan bebekler hala anne vücuduna muhtaçtır. Özellikle hem gece hem de gündüz bebeklerin sık sık emmesi gerekir. Dolayısı ile bu zorlu süreçte anneyi rahat ettirecek bir gecelik tasarımı seçilmesi gerekir. Yani önden düğmeli modeller oldukça kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olduğu için daha çok önden açılabilen lohusa gecelikleri tercih edilmektedir. Siz de gecelik seçimi için en doğru web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al