Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Havacılık Öğrencileri Antalya Havalimanı’nda

Akdeniz Üniversitesi Havacılık öğrencileri Antalya Havalimanı’nda uygulamalı eğitimden geçti.

Havacılık Öğrencileri Antalya Havalimanı’nda
08 Aralık 2017 - 15:04

Akdeniz Üniversitesi Havacılık öğrencileri Antalya Havalimanı’nda uygulamalı eğitimden geçti.

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencileri, Bölüm Koordinatörü Öğretim Görevlisi Ali Ceyhun Cam’ın koordinesinde Antalya Havalimanında uygulamalı eğitime alındı. 4-8 Aralık Dünya Sivil Havacılık Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlik kapsamında Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencileri, hafta boyunca sahada eğitimler alarak uçağı, yer hizmetini ve hava trafik kontrol kulesini yerinde inceledi.

Dünya Sivil Havacılık Günü kapsamında yaptıkları etkinlikleri bir seviye daha ileri götürmek istediklerini belirten Cam, “Bu kapsamda öğrencilerimiz ile Antalya Havalimanı’nda sahaya çıktık. Bir hafta boyunca havacılığa dair pek çok süreci yakından inceleme şansı bulan öğrencilerimiz için teoriyle uygulamayı birleştirdiğimiz çok verimli bir etkinlik oldu.

Antalya merkezli olmanın avantajını kullanarak charter bir limandan kış aylarında olabildiğince verim almaya çalışıyoruz. Bu amaçla ders içeriklerine uygun planlamalarla sık sık teoriyi uygulamayla birleştiren etkinlikler yapıyoruz. Bu tür etkinlikler öğrencilerimizin sektöre hazırlanmasında oldukça büyük önem taşıyor” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al