Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hayranının tek bir mesajıyla Amerika’dan Antalya’ya geldi

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER TOPLULUĞU, ERZİNCANLI İŞ ADAMI ZACK (ZEYNEL) ERDEM’İ KAMPÜSTE AĞIRLADI. ERZİNCAN’DAN AMERİKA’YA UZANAN BAŞARI HİKAYESİYLE BİRÇOK KİŞİYİ ETKİLEYEN ERDEM, ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİYLE KARŞILAŞTI.

Hayranının tek bir mesajıyla Amerika’dan Antalya’ya geldi
05 Ekim 2018 - 14:46

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu, Erzincanlı iş adamı Zack (Zeynel) Erdem’i kampüste ağırladı. Erzincan’dan Amerika’ya uzanan başarı hikayesiyle birçok kişiyi etkileyen Erdem, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Topluluk öğrencilerinden Gülsüm Mutlucan’ın, Zeynel Erdem’in hayatını ders konusu olarak incelemesi ve çok etkilenmesi üzerine attığı davet mesajına kayıtsız kalamayan Erdem Mutlucan’ın tek bir mesajıyla kalkıp Amerika’dan Antalya’ya geldi. Girişimcilik ve Kariyer Topluluğunun ağırladığı Erdem, öğrencilerle birlikte topluluğun duvarına el izini bırakarak altına imzasını attı. Öğrenciler Erdem için hazırladığı plaketi takdim ettiler. Erdem ilk defa bir öğrenci topluluğunun davetine katıldığını belirterek kendisi için unutulmaz bir anı olduğunu söyledi. Antalya’ya vurulan erdem mart ayında tekrar Antalyalı öğrencilerle buluşacak.

On bir yaşındayken bir gazetede gördüğü Manhattan fotoğrafına hayran olan Erdem, 200 dolarla gittiği Amerika’da bugün iki restoran, iki gece kulübü ve bir otelin sahibi. Yılda on milyon dolar ciro yapıyor ve mekanında Leonardo Di Caprio, 50 Cent, Jenifer Lopez, Hugh Jackman, Sophia Vargara, Justin Bieber, Beyonce, Jay Z gibi isimleri ağırlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al