Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hayvansever öğrenci minik yavruyu kurtardı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE ÖĞRENCİ OLAN BİR GENÇ, YAŞADIĞI EVİN BALKONUNA SIĞINAN YAVRU KEDİYİ, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HAYVAN BARINAĞINI ARAYARAK KURTARDI.

Hayvansever öğrenci minik yavruyu kurtardı
29 Aralık 2017 - 10:30

Antalya’da hayvansever üniversite öğrencisi, evin balkonuna sığınan ağzından yaralı yavru kediyi kurtardı.

Konyaaltı ilçesi Pınarbaşı Mahallesi’nde yaşayan ve Akdeniz Üniversitesinde okuyan Furkan Hacıoğlu, sabah saatlerinde evinin balkonuna çıktığında balkonda yavru bir kedi gördü. Sandalye üzerinde bitkin halde olan kediyi yakından inceleyen Hacıoğlu, yavru kedinin ağzından yaralı olduğunu fark ederek Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınma Merkezinden yardım istedi. Kısa süre sonra yaralı yavru kedinin olduğu eve gelen görevliler kediyi alarak tedavisinin yapılması için Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağına götürdü.

Kapısının önüne gelip yardım eli bekleyen minik yavruyu kurtaran hayvansever öğrenci Hacıoğlu, “Okulda sınavıma girip evime gelmiştim. Çamaşırlarımı asmak için balkona çıktım. O esnada yavru kediyi balkondaki bir sandalyenin üzerine kapanmış şekilde gördüm. Sandalyede kan vardı, yüzü de kan içindeydi. Hava da çok soğuk olduğu için titriyordu. Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağını aradım ve yardım talep ettim. Ben görevimi yaptım. Her insanın böyle sağduyu sahibi olması lazım” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al