Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

HESTOUREX 2018 fuarında Dünyam Hastanesi tanıtıldı

HESTOUREX’İ ÖNEMSEDİKLERİ İÇİN FUARA KATILDIKLARINI BELİRTEN KAYSERİ DÜNYAM HASTANESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAM MÜDÜRÜ FEYZA YÖRDEM, “CUMHURBAŞKANLIĞININ DESTEKLERİYLE GERÇEKLEŞEN BİR FUAR OLDUĞU İÇİN BİZ DE BURADA BULUNMAYI ARZU ETTİK. KAYSERİ’DE SAĞLIK TURİZMİNDE İLK ADIMA ATAN ÖNCÜ HASTANELERDEN BİRİSİYİZ. BURADA OLMAKTAN MUTLUYUZ, İNŞALLAH VERİMLİ VE GÜZEL BİR FUAR OLUR” DEDİ.

HESTOUREX 2018 fuarında Dünyam Hastanesi tanıtıldı
06 Nisan 2018 - 9:54
banner

Dünya Sağlık ve Spor Kongre Fuarı’na (HESTOUREX) katılarak stant açan Kayseri Özel Dünyam Hastanesi, sağlık turizmi konusundaki iddialı proje ve tekliflerini katılımcı ülkelerin yabancı temsilcileri ile paylaştı.

Bu yıl ikincisi Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen HESTOUREX 2018 Fuarı Antalya’da gerçekleştirildi. 160 ayrı ülkeden yaklaşık 5 bin katılımcının buluştuğu fuarda Kayseri Özel Dünyam Hastanesi de açtığı stantla sağlık turizminden pay alabilme adına düğmeye bastı. Üç gün boyunca açık olan fuarda ziyaretçilere, hastane yetkilileri tarafından sağlık turizmi yönünden Kayseri’yi ön plana çıkartabilecek olan tedavi alanları detaylı bir şekilde anlatıldı. Dünyanın dört bir yanından sağlık, spor ve alternatif turizm temsilcilerinin ziyaret ettiği stantta pek çok ülke temsilcisi ile yüz yüze görüşmeler yapılarak sağlık turizmi alanında karşılıklı anlaşmalar yapılması için ilk adımların da atılması sağlandı.

HESTOUREX’i önemsedikleri için fuara katıldıklarını belirten Kayseri Dünyam Hastanesi Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Feyza Yördem, “Cumhurbaşkanlığının destekleriyle gerçekleşen bir fuar olduğu için biz de burada bulunmayı arzu ettik. Kayseri’de sağlık turizminde ilk adıma atan öncü hastanelerden birisiyiz. Burada olmaktan mutluyuz, inşallah verimli ve güzel bir fuar olur” dedi.

Fuar öncesi kendilerine hedef kitle belirlediklerini de ifade eden Yördem, “Sağlık turizmi, Türkiye ve Kayseri’de çok uygun. Stantta gözlemlediğim en çok fiyatlarla alakalı sorular oluyor. Benim gözlemim bizleri ekonomik buldukları. İnşallah fuar sonunda da bizleri tercih ederler” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co