Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Hollandalı ressamın sergisi Kalkan’da açıldı

TÜRKİYE’DE KAŞ, FETHİYE, İZMİR VE İSTANBUL’DA BİRÇOK KARMA SERGİYE KATILAN CEES DE WİLDE’NİN ‘KAMERAMDAN RESİMLER’ ADINI TAŞIYAN SERGİSİNDE, 38 FOTOĞRAF SANATSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

Hollandalı ressamın sergisi Kalkan’da açıldı
03 Ekim 2018 - 14:42
banner

Antalya’nın Kaş ilçesinde yaşayan Hollandalı sanatçı Cees de Wilde resim sergisi açtı.

Sergi açılışına Kalkan Kültürevi yöneticisi Fatoş Bakır Yüksel ile bölgede yerleşik yaşayan yabancılar ve sanatseverler katıldı. Türkiye’de Kaş, Fethiye, İzmir ve İstanbul’da birçok karma sergiye katılan Cees de Wilde’nin ‘Kameramdan resimler’ adını taşıyan sergisinde, 38 fotoğraf sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

15’inci kişisel sergisinde fotoğraflarıyla ilgili bilgi veren sanatçı, gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Hollanda’da farklı sanat galerinde pek çok ahşap heykel ve seramik sergisi de açan Wilde, son 10 yıldır sanat fotoğrafları çektiğini belirterek, “Kaş’ta sanatçı dostlarım Valantina van Herpen ve Hemler Gross’la kurduğum sanat atölyesinde çalışmalarıma devam ediyorum” dedi.

Sergi, 8 Ekim’e kadar gezilebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -