Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS değerlendirme toplantısı

İHLAS PAZARLAMA ANTALYA TR- SAS ( AURA CLEANMAX – AURA CEBİLON) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN 2017 YILI VE 2018 OCAK- ŞUBAT AYININ DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON TOPLANTISI YAPILDI.

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS değerlendirme toplantısı
05 Mart 2018 - 11:56
banner

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS ( Aura Cleanmax-Aura Cebilon) Bölge Müdürlüğünün 2017 yılı ve 2018 Ocak-Şubat ayının değerlendirme ve motivasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya Antalya ve ilçelerindeki tüm ofis müdürleri ile birlikte yaklaşık 100 personel katıldı. 2017 yılında ve Şubat ayında başarılı personele plaket ve ödüller verildi.

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS Bölge Müdürü Nihat Karataş, parolalarının birlik, beraberlik, sevgi muhabbet ile çok daha iyi hizmetler yapabilmek olduğunu söyledi. 2018 yılında çalışan sayılaranı yüzde 50 oranında artırmaya hedeflediklerini söyleyen Karataş ” Amacımız tüm Antalyayı ihlas kalitesiyle buluşturmak, sağlıklı temiz ortamlarda yaşamasını ve temiz su içmesini sağlamak, bunun içinde takım ruhunu ön planda tutmak” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co