Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İhtiyaçlarınıza Uygun Cilt Bakım Ürünleri Jeuvenile’de

İhtiyaçlarınıza Uygun Cilt Bakım Ürünleri Jeuvenile’de
24 Temmuz 2021 - 20:12

Yüksek standartlara sahip laboratuvarlarımızda üretilen pek çok cilt bakım ürünü, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliktedir. C vitamini, E vitamini, hyalüronik asit, laktik asit, sitrik asit, oleanolik asit ve peptit türevleri aracılığıyla  Jeuvenile ürünleri sizin için en iyi kişisel bakım deneyimini sunabilir. Ürün çeşitlerine göre farklılık gösterebilen aktif maddeler, cilt bakım sürecinizi hızlandıracaktır. Eğer Jeuvenile’in cilt bakım ürünleri devamlı olarak kullanılırsa, gözle görülebilecek kadar başarılı sonuçlara ulaşılması mümkündür.

Yağlı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kişisel bakım konusundaki en temel detay, cilt tipine uygun olan ürünleri tercih etmektir. Çok fazla yağlanan ciltlerin bakım ihtiyacını karşılamak ise ürünlerimiz aracılığıyla çok kolaydır. Yağlı cilt için maske, serum, peeling, jel ve losyon seçeneklerimizi değerlendirerek kısa sürede olumlu sonuçlar gözlemleyebilirsiniz. Yağlı bir cilde sahipseniz, dikkat etmeniz önerilen bazı detaylar şöyledir:

  • Jeuvenile ürünlerini rutin olarak kullanmalısınız. Bakım sürecinde meydana gelebilecek aksamalar, yağlı cildinizin ihtiyaç duyduğu onarımı geciktirir.
  • Her ürünün kullanım sıklığı değişebilir. Kendi ihtiyaç durumunuza göre kullanım miktarını azaltıp artırabilirsiniz. Fakat genel olarak tüm yağlı cilt temizleme jelleri, losyonları ya da kremleri günde 2 defa kullanılmaya uygundur.  Eğer cildinizin yağ salgısı çok fazla ise bunu 3’e çıkarabilirsiniz.
  • Cilt bakım ürünlerimizi kullandığınız süreçte, besleyici serumlarımızdan faydalanabilirsiniz. Çünkü gözeneklerin temizliği kadar sıkılıkları ve ideal nem oranını koruyabilmeleri de önemlidir.

Kuru Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Havanın birden bire soğuduğu zamanlarda ciltteki nem oranı azalır. Aşırı kuruluk problemlerinin başlıca sebebi budur. Cildiniz açısından uygun olmayan sabunları ve kremleri kullanmanız da deri tabakalarının doğal yağ dengesini bozar. Kuru ciltlere uygun olan kişisel bakım ürünleri, cildin nem dengesini sağlamak ve kuruluk probleminin yol açtığı belirtileri engellemek açısından fayda gösterir. Eğer cildiniz çok fazla kuruyorsa sizler için ön plana çıkan başlıca tavsiyeler şunlardır:

  • Cilt nemlendirici serum kullanabilirsiniz. Serumlar, gözeneklere en kısa sürede etki edebilecek ürünlerdir. Jeuvenile’in bakım serumlarını düzenli olarak kullanırsanız kaşıntı, pullanma, çatlak ve deri yüzeyindeki ağrı şikayetlerinden kurtulmanız mümkündür.
  • Derideki epidermis tabakasını ideal ölçüde yağlandırarak koruma sağlayan kremlerimiz tercih edilebilir. Cilt bakım kremleri, içeriyor oldukları yağ asitleri aracılığıyla deri hücrelerini besler.
  • Kuru ciltler için uygun olarak tasarlanmış ürünlerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeter. Krem, jel, losyon seçeneklerimiz haricinde herhangi bir şey kullanmanız gerekmeyecektir.

Jeuvenile’in Cilt Bakım Ürünleri Nasıl Etki Eder?

En iyi cilt bakım ürünlerini piyasaya sunan Jeuvenile, aşırı yağlı ciltlerden kupkuru ciltlere kadar tüm ihtiyaç seviyelerine hitap edebilecek bir markadır. Cildinin hijyenik olması ve estetik görünmesi için etkili bir kişisel bakım ürünü arayan herkes, sunduğumuz seçenekleri gönül rahatlığıyla değerlendirebilir. En çok tercih edilen kişisel bakım ürünlerimizin ortaya çıkardığı etkiler ise şunlardır:

  • Cilt Bakım Kremleri: Epidermis ve dermis tabakalarını aynı anda beslerler. Dikkat çeken özellikleri, çok fazla aktif maddeye sahip olmalarıdır.
  • Cilt Bakım Jelleri: Koyu bir kıvama sahip olmamalarından dolayı basit bir şekilde uygulanırlar. Teni yormadan maksimum verim sunabilirler.
  • Cilt Bakım Losyonları: Kişisel bakımın önemli detayları arasındaki losyonlar, gözenekleri derinlemesine temizlerler. Akne ve sivilce tedavisinde önemli bir yerleri  mevcuttur.
  • Cilt Bakım Serumları: Nemlendirici veya aşırı yağ salınımını azaltıcı etki gösterebilen serumlar, genel olarak diğer bakım ürünleri ile beraber kullanılır. Sadece 1 – 2 damla serum sıvısı, tüm cilt gözeneklerini dezenfekte edebilir.

Size uygun en iyi   en iyi cilt bakım ürünleri için Jeuvenile kalitesine güvenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al