Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İmajınızı belirleyen tasarımlar

İmajınızı belirleyen tasarımlar
14 Kasım 2018 - 16:45

İmajınızı belirleyen tasarımlar

Kadınlar, imaj oluştururken bazen bir elbise üzerinden, bazen çanta üzerinden, bazen saç stili üzerinden bazen de aksesuar ve takı modelleri üzerinden belirlemeye çalışırlar.

Aslında şık olabilmek için her birinin uyum içinde olması gerekmektedir yani birbirini tamamlayıcı detaylar olduğunun bilincinde olmak gerekiyor. İmajınızı belirlerken saç tasarımına, elbise veya kıyafet seçimine dikkat ettiğiniz kadar kullanacağınız aksesuar da imajınız üzerinde belirleyici etkene sahiptir. Tercih edilen saç stiline, elbise, çanta ve yüze şeklinde göre küpe seçimi yapmak, kesinlikle şıklığı tamamlayabilmek açısından önemli detaylardır. Pırlanta, altın, tektaş küpeler veya daha farklı seçenekler üzerinden değerlendirme yaparak stilinizi en iyi şekilde belirleyebilir, tasarımınız ile şık ve iddialı olabilirsiniz. Moda dünyasında her geçen sezon sunulan onlarca model ve seçenek arasından değerlendirme yaparak kendinize en çok yakıştırdığınız bir küpe modelini seçerek imajınıza renk katabilirsiniz.

Bir davet veya düğüne hazırlanırken “şık olmak” sizin için esas konu ise her şeyinizle iddialı olmak zorundasınız. Sadece bir alan üzerinde ilerlemek yerine tüm imajınızı ortaya koyabilecek ve şıklığınızda iddialı olmanızı sağlayacak tasarımları değerlendirmeniz daha isabetli olur. Moda dünyasında yaşanan değişimler değerlendirilirken, genellikle farklı stillere daha fazla yaklaşılır. Aslında bir anlamda modanın kendisinin de bu olduğunu söylemek gerekiyor. Sürekli aynı tarzda giyinmek veya aynı tip aksesuarları tercih etmek, şık olmak, imaj belirlemek ve alımlı kalabilmek için yeterli değildir. Daha farklı fikirler, daha değişik aksesuar modelleri üzerinden değerlendirme yapmak daha doğru sonuçlara götürür.

Küpe seçimi nasıl olmalıdır?

Aksesuarlar, kadın ve erkeklerin üzerinde çokça durdukları konulardan biridir. Özel bir davet, düğün hazırlığı, balo veya toplantılara gidilirken sıradan giyinmek istemeyen kadınlar, abiye seçimi veya kıyafet seçimi yaparken en şık olunabileceği düşünülen bir tasarım üzerine düşünürler ve tarzlarını da buna göre belirler. Önemli toplantılarda elbette şık olmak gerek ve bunu sadece kıyafetle başarmak mümkün değildir, bunu yaparken bir de aksesuar konusunda düşünmeniz ve isabetli bir karar vermeniz son derece önemlidir. Moda dünyasının gelişmelerini yakından takip ettiğinizde işinizin daha da kolay olacağını göreceksiniz. Peki, tüm bunlar arasında bir de aksesuar dünyasının kendinden en çok söz ettiren ve geçmişten günümüzde bir moda akımı olarak gelmeyi başaran küpe seçimi nasıl olmalıdır?

Küpe seçimi yaparken öncelikle yüz şeklinize göre seçimde bulunmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Her model her yüz şekli için uygun olmayabilir. Üçgen yüz tipi, yuvarlak yüz tipi, kare yüz tipi gibi farklı yüz tiplerinin bulunması, seçim yaparken de bu detaylara dikkat etmeyi gerektirmektedir. Bir de kıyafetinize uyum sağlayabilecek, sizi daha şık gösterebilecek modeller üzerinde değerlendirme yapmanız da yine isabetli karar verme noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Tabi bunları yaparken zengin modellerin olduğu bir mağaza veya internet sitesinden modellere bakmanız daha doğru olacaktır. Yoksa kısıtlı seçenekler arasında beğenmeniz daha zor olacaktır.

Kıyafetinize uyumlu modeller

Bir davete veya düğüne giderken özenle seçtiğiniz kıyafetleriniz, stilinizi en çok ortaya koyan detaylardır. Fakat bununla birlikte bir de tercih edeceğiniz takının da önemli bir yere sahip olduğunu bilmelisiniz. Günümüzün gelişen ve hızla değişen moda dünyasına ayak uydurabilmek ve en güzel şekilde imaj yapabilmek için aksesuar dünyasının da yeniliklerini gözden geçirmeniz gerekmektedir. Mesela küpe modeli beğenirken giyeceğiniz kıyafete uygun olup olmadığını değerlendirdikten sonra hazırlanmaya başlamanız kesinlikle şıklık noktasında sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Sitemizden sizlere sunduğumuz küpeler arasından incelemede bulunarak en doğru kararı verebilir, kolay sipariş özelliklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

https://gulaylar.com/kupe-altin

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat