Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İnstagram Sponsorlu Reklam Ücretleri Nelerdir?

İnstagram Sponsorlu Reklam Ücretleri Nelerdir?
16 Ocak 2020 - 17:43
banner

İnstagram Sponsorlu Reklam Ücretleri Nelerdir?

Dijital dünya ve internet artık hayatımızın her alanında büyük bir Öneme sahiptir. Girişimcilerin geneli dijital platformları tercih ederek yeni pazarlama stratejilerinden yararlanıyor. Her ne kadar pazarlama ve ticaret dünyası gelişen internet ağları ile değişkenlik gösterse de değişmeyen tek şey hala firmaların reklama ihtiyacı olduğudur. Kurumsal bir web sitesi ve e-ticaret sitesi ile satış yapmaya başlayanların yanı sıra İnstagram sosyal medya platformunu da tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bir sosyal platform olan İnstagram artık sadece anı ve görsel paylaşma platformu olmanın dışına çıkmıştır. Yeni bir satış ve dijital ticaret merkezi haline gelmiştir. Buna yönelik talebin artması, aynı platform içerisinde sayısız rakibinizin olmasına neden olur. Ancak siz de sponsorlu reklamlardan faydalanarak ön plana çıkabilirsiniz.

Son dönemde adını çok duyduğunu instagram sponsorlu reklam hizmeti hakkında detaylı bilginiz olmayabilir. Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan instagramda daha fazla kitleye ulaşmak ve eğer iş yapıyorsanız satışlarınızı arttırmak için sponsorlu reklam hizmetinden yararlanmanız faydalı olacaktır. Sponsorlu reklamların ücretleri de bazı değişkenlere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Aslında bütçenize göre belirleme şansınız bulunuyor. Örneğin belirlediğiniz bütçeye göre reklam vermek için reklamın toplam gün sayısı ve hizmet bedeli size yansır. Diyelim ki; günde 30 TL’lik bir reklam bütçeniz var ve 30 gün boyunca instagram sponsorlu reklam hizmetinden faydalanmak istiyorsunuz o halde gün sayısını reklam bütçeniz ile çarpmanız size ödemeniz gereken toplam tutarı verir. Sponsorlu reklamlar ve çok daha fazlası hakkında hizmet ve bilgi almak için Mobitek ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve ayrıntılı bilgi almak için de https://mobitek.com/google-reklamlari/  adresine erişim sağlamanız yeterli olacaktır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co