Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Toy Poodle

Toy Poodle
22 Ocak 2020 - 8:00
banner

Toy Poodle
Günümüzün en tatlı, en eğlenceli, en komik ve en tercih edilebilir cinslerinden biridir Toy Poodle fiyatları.

Genetik Özellikleri
Standart boyutları 45 ile 60 cm arasında değişkenlik gösterirken, minyatür boyutları 28 ile 45 cm arasında değişkenlik gösterir. Ağırlıkları 1,5 ile 3 kg arasındadır. Ortalama ömürleri 12 ile 20 yıl arasındadır. Renkleri genellikle kahverengidir. Siyah, beyaz, siyah – beyaz, bej ve gri renkleri de bulunur.
Tüyleri normal köpek tüylerinden farklı, daha kalın, kıvırcık ve kürkümsüdür. Tüy dökme oranları düşüktür. Dominant karakterlidirler. Girdikleri ortamda alfa olmaya çabalarlar. Eğer eğitimi küçük yaşlardan itibaren verilmezse, aileyi zor durumda bırakabilir. Ancak genel olarak uyumlu, apartmanda beslenebilmesi en kolay ve keyifli cinstir. Yüksek sesle havlaması ve yaramazlığı olmayan, sempatik, insanlarla ve çocuklarla en iyi anlaşabilen köpek türü olarak bilinmektedir.

Çiftleştirilme ve Diğer Özellikleri
Toy Poodle cinsi köpekler genellikle kendi ırkı dışında, farklı cins köpeklerle çiftleştirilirler. Bazılarıysa Poodle cinsinin farklı boyutlarıyla çiftleştirilir. Bunun sebebi hipoalerjenik tüy özelliğinde ve en zeki türlerden biri olmasıdır. Bunun yanında köpek sahiplenmek isteyen insanların tercih ettiği pek çok özellik Toy Poodle fiyatları mevcuttur.

Dünya üzerinden Poodleler dışında Golden Retriever, Cocker Spaniel, Terrier Maltesev vb. gibi pek çok sevilen cins mevcuttur. Çok tercih edilirler. Fakat tüm bu cinslerin zaman zaman problemleri ya da sahiplerine orun çıkartma gibi durumları mevcut olabilmektedir. En iyi ırklardan biri olarak kabul edilen Toy Poodle çiftleştirme konusunda da en tercih edilen köpeklerden birisidir. Bu nedenle kendi cinsinden yapılacak çiftleştirilme ile hem genetik özelliklerin korunması hem de çok sempatik ve tatlı yavrularınızın olmasını sağlayabilirsiniz. Hem çevresiyle uyumlu olması hem de kendi cinsi ve insanlarla olan sevgi dolu ilişkileri nedeniyle Toy Poodle fiyatları, düşünmeden arkadaş edinebilinecek en iyi dostunuz olarak görülebilir.
https://www.evcilevi.com/

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co