Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Isıtma Sistemleri Konusunda Türkiye’nin Lider Markası

Isıtma Sistemleri Konusunda Türkiye’nin Lider Markası
15 Nisan 2021 - 11:39

Isıtma Sistemleri Konusunda Türkiye’nin Lider Markası

Isıtmax, Türkiye’nin lider markaları arasında yer almaktadır. Isıtmax, Türkiye’nin Lider markaları arasına girerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Firma ısıtma sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır.

Hamam ısıtma

Rampa ısıtma

Çatı ısıtma

Yerden ısıtma

Kış bahçesi ısıtma

● Endüstriyel ısıtma

Soğuk oda döşeme ısıtma

Varil ısıtma

Hamam ısıtma ve endüstriyel ısıtma

Firma bu ısıtma sistemleri gibi diğer ısıtma sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır.

Hamam Isıtma ve Endüstriyel Isıtma

Hamam kültürü çok eski çağlara ait olan ve kültürümüzün simgelerinden olan sosyal bir ortamdır. Otellerde yaygın olarak hamamlar bulunmaktadır. Hamamların içinde bulunan göbek taşı, musluk ve hamam duvarları elektrikli ısıtma yöntemi ile ısıtılmaktadır. Hamam ısıtma da genellikle elektrikli hamam ısıtma sistemleri kullanılır. Elektrikli hamam ısıtma sistemlerinin kullanılmasının nedeni hem kullanım kolaylığı hem de bakım gerektirmemesidir.

Bu sebeplerden ötürü elektrikli hamam ısıtma sistemi yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektrikli hamam ısıtma sistemleri içinde termostat ve kontrol paneli olması nedeniyle hamamın içindeki göbek taşı ve oturma yerlerinin ısısı ayarlanabilmektedir. Üstelik bu tür Isıtma sisteminin diğer bir özelliği ise göbek taşlarının, duvarların ve muslukların yeterli ısıya ulaştıkları zaman periyodik olarak ısıtma sisteminin devreden çıkması önemli bir özelliktir. Hamam ısıtma sistemlerinde elektrikli hamam ısıtma uygulaması hizmeti vermektedir.

Varil Isıtma

Varil ısıtma sistemleri, endüstriyel alanlarda görülen ısıtma sistemidir. Endüstriyel alanlarda imalatı gerçekleştiren ürünlerin hammaddelerinin bozulmaması gereklidir. . Endüstriyel alanlarda imalat edilen ürünler genellikle akışkan bir yapıya sahiptir. İmalat edilen ürünlerin sahip olduğu akışkan yapının bozulmaması için belli bir ısıda kalması gerekmektedir. İmal edilen ürün eğer bu ısıyı koruyamazsa bozulma meydana gelecektir.

Firmamız bu ısıtma sistemleri hizmetini sizlere sunmaktadır. Ham maddelerin işlenmesi için gerekli olan ısının ayarlanmasını sağlayan sistemlerin uygulama hizmetlerini ISITMAX firması olarak sizlere sunmaktayız. Isıtmax firması olarak sizlere ısıtma konusunda kolay çözümler sunmaktayız. Isıtma sistemlerinde uygulanan eski sistemler yüksek maliyete neden olmaktadır. https://www.isitmax.com/ üzerinden ısıtma sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek maliyetin yanı sıra eski ısıtma sistemlerinin riskleri de çok yüksektir. Firma olarak sizlere yüksek maliyet ve eski sistemin risklerinden korumaktayız.

 

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -