Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarından 20’inci yıl konseri

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSMAİL BAHA SÜRELSAN KONSERVATUVARI’NIN, 20’NCİ YILI TÜRK SANAT MÜZİĞİ (TSM) İCRA HEYETİ, TÜRK HALK MÜZİĞİ (TSM) İCRA HEYETİ VE ÇOK SESLİ KORUNUN AYNI ANDA SAHNE ALDIĞI ÖZEL BİR KONSERLE KUTLANDI.

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarından 20’inci yıl konseri
21 Mayıs 2018 - 13:26
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı’nın, 20’nci yılı Türk Sanat Müziği (TSM) icra heyeti, Türk Halk Müziği (TSM) icra heyeti ve Çok Sesli Korunun aynı anda sahne aldığı özel bir konserle kutlandı.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı olarak 1991 yılında Musiki Evi olarak kurulan, 1998 yılında ise İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı adını alan kurum 20’inci yılını özel bir konserle kutladı. TSM İcra Heyeti, THM İcra Heyeti ve Çoksesli Koronun aynı anda sahne aldığı geceye Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik, Konservatuvar Şube Müdürü Kerem Önal ve Çok Sayıda Sanatsever Katıldı. Muhteşem şarkıların seslendirildiği gecede tüm korolar dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Gecenin sonunda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik ve Konservatuvar Şube Müdürü Kerem Önal Koro Şefleri ve Bölüm Başkanlarına Çiçek takdim etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim