Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Isparta Elektrik – Rımak Mühendislik

Isparta Elektrik – Rımak Mühendislik
25 Mayıs 2019 - 14:52
ilan

2011 yılında RIMAK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ünvanı ile Elektrik-Elektronik Mühendisi Mehmet Ali KÖROĞLU tarafından Isparta’da kurulmuştur. Sürekli değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam edip, kurulduğu ilk günden bugüne hızla büyüyerek zamanla vizyonunu genişletmiştir.

  Rımak Mühendislik , Başta inşaat sektörü olmak üzere Plan-Proje, Taahhüt, Aydınlatma, Elektrik Malzemesi, Aydınlatma Ürünleri ve Avize alanlarında hizmet vermektedir.

  Rımak Mühendislik , elektrik ve aydınlatma çözümleri konusunda dünya liderleri markaların bayiliklerini yapmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgiyi, kalite ve estetiğe çeviren personeli ile siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olarak hizmet veren ısparta elektrik Rımak mühendislik her geçen gün vizyonu doğrultusunda daha iyi bir hizmet verebilmek adına büyümektedir.

Daha detaylı bilgi ve müşteri hizmetleri için : http://www.rimak.com.tr

ilan
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiKış lastiği ısparta forkliftko cucekocuceoyuncu forumuesigarapleksi