Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

İşyeri sahibine 65 binlik liralık yeni personel şoku

ANTALYA’DA, 3 GÜN ÇALIŞTIĞI RESTORANIN İÇİNDE 65 BİN TL BULUNAN KASASINI YERİNDEN SÖKÜP TAKSİYLE GÖTÜREN VE ÇİLİNGİRE AÇTIRAN HIRSIZ POLİS TARAFINDAN ARANIYOR. RESTORAN SAHİBİ NECMİ ATALAY, OLAYDA SORUMLU BULUNAN TAKSİCİ VE ÇİLİNGİRDEN DE ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNU AÇIKLADI.

İşyeri sahibine 65 binlik liralık yeni personel şoku
15 Nisan 2018 - 15:36

Antalya’da, 3 gün çalıştığı restoranın içinde 65 bin TL bulunan kasasını yerinden söküp taksiyle götüren ve çilingire açtıran hırsız polis tarafından aranıyor. Restoran sahibi Necmi Atalay, olayda sorumlu bulunan taksici ve çilingirden de şikayetçi olduğunu açıkladı.

Olay, Kemer ilçesi Merkez Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, restoran sahibi Necmi Atalay, bir meslektaşının referansıyla 3 gün önce 22 yaşındaki pide ustası Burak İ.’yi işe aldı. Ancak iddialara göre, 3. gün işe öğlen saatlerinde gelen İ., çeşitli sebepler sunarak işten ayrıldı. İşyeri sahibi Atalay ise İ.’nin işten ayrıldığı gün kapalı olan işyerine girip alkol tüketmeye başladığını ve daha sonrası ise yine işyerindeki beton içine gömülü kasayı yerinden çıkarmaya çalıştığını söyledi. Şahsın, güvenlik kamerasının bağlantısını da söktüğünü kaydeden işyeri sahibi, sabaha karşı 05.25 sıralarında kasayı yerinden sökerek, işyerinin arka tarafından çıktığını belirtti.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde ise fişini unuttuğu diğer güvenlik kamerasına yakalanan İ., daha sonra olay yerine çağırdığı taksiye binerek bölgeden ayrılıyor.

Öte yandan, Kemer’den Antalya’ya gittiğinde bir park yanında taksiden inen Burak İ.’nin, 2 taksiyle daha seyahat ettiği, kasayı açtırmak için de bir sanayiye gidip buradaki bir çilingire açtırıp kasanın içerisindeki parayı alarak kayıplara karıştığı öğrenildi.

Restoran sahibi Necmi Atalay, olayda sorumlu bulunan taksici ve çilingirden de şikayetçi olduğunu açıkladı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, polisin kaçan şüpheli arama çalışması devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al