Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kadın Hastalıkları Uzmanı Soylu hasta kabulüne başladı

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI OP. DR. FATMA SEDA SOYLU, MEMORİAL ANTALYA LARA TIP MERKEZİ’NDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI.

Kadın Hastalıkları Uzmanı Soylu hasta kabulüne başladı
25 Mayıs 2018 - 12:16
banner

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma Seda Soylu, Memorial Antalya Lara Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı.

Memorial Antalya Hastanesi uzman ve akademisyen kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Op. Dr. Fatma Seda Soylu Memorial Antalya Lara Tıp Merkezi’nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

Op. Dr. Fatma Seda Soylu, 1971 yılında Aydın’da doğdu. 1990 yılında üniversite eğitimi için Ankara’ya giden Op. Dr. Soylu, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 1998-2002 yılları arasında İzmir’de SSK İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Hastanesi’nde tamamladı. Zorunlu görevini 2003 yılında Yozgat’ta tamamladı. Op. Dr. Fatma Seda Soylu 5 yıl boyunca Konya’da görev yaptıktan sonra 2009 yılında Antalya’ya yerleşti ve çeşitli hastanelerde çalıştı. Çok sayıda bilimsel yayını ve çalışması olan Op. Dr. Fatma Seda Soylu, 2018 yılının Mayıs ayında Memorial Antalya Lara Tıp Merkezi’nde tam zamanlı hasta kabulüne başladı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim